Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyesek fiú-lány "barátságban" függőségben tartják a másik felet érzelmileg, flörtöléssel és hangsúlyozzák, hogy mi csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán azért mert maga mellett tudhat valakit aki "csodálója" És így akarja nőnek érezni magát. Csak ezt gerinctelen dolognak tartom nagyon, mert hülyíti a másika felet.
2010. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak nők csinálják, hanem pasik is. Az igaz, hogy önbizalmat ad az egyik félnek, aki ugyan nem akar komoly kapcsolatot, de jó érzés, ha valakinek tetszik.
2010. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, hogy férfiak is csinálják, de én többet találkoztam azzal, hogy nő csinálta ezt.
2010. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ti mit csináltok, ha ilyen típusú emberrel találkoztok? (én rögtön otthagyom, ha ilyenre hajlamos!)

Egyébként meg, ha nem lenne önbizalomhiányos, akkor nem lenne szüksége erre a függőségre, nem? Tisztán, egyenesen viszonyulna a másik félhez, és nem tartaná kétségek között.

Mellesleg én azon is elgondolkozom, hogy milyen az az ember, aki behódol ennek a viselkedésnek és miért csinálja, miért reménykedik egy bizonytalan ember számára pozitív döntésében??

2010. szept. 14. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akivel találkoztam és ilyen, az nem önbizalom hiányos volt mert nem volt rá oka egyáltalán és tudta is magáról, hogy minden férfi oda van érte. Hanem szeretet hiánya volt és engem használt ennek bepótolására. Flörtölt és egyre jobban éreztette velem azt, hogy velem akarna lenni, de tegnap egy jó hosszú idő után végre kinyögte, hogy ne számítsak semmire csak barátként tekint rám. Erre én elküldtem melegebb éghajlatra, hogy ne csinálja ezt velem többet. Nem tetszett neki, hogy ezt közöltem velem Szóval nem biztos, hogy önbizalom hiány.
2010. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosítani itt sem. Valószínűnek tartom, hogy sokszor az a fél, aki hülyíti a másikat, nem tudatosan teszi. Csak egyszerűen jól érzi magát egy olyan kapcsolatban, ahol tapasztal valamit az ellenkező nemből, izgatja a fantáziáját a flörtölés, de nem akar elköteleződni, pl. azért, mert nem tetszik neki eléggé a "barát". De olyan eset is biztos van, amikor ez a fél teljesen tudatában van annak, hogy kihasználja a másikat.

Az utóbbi, rosszabb esettől eltekintve nem könnyű ebből "jól" kilépni egyik félnek sem, pont azért, mert nagyon tisztázatlan a viszony kettejük közt.

2010. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!