Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Slavia 631 légpuskára érdemes...

Slavia 631 légpuskára érdemes távcsövet szerelni?

Figyelt kérdés
nem verseny célra kell hanem hobbi célra és a távcsövet én olyan 5-6 ezer ft-ig gondoltam amin van zoom-olás-ra lehetőség. ha érdemes akkor mutatnátok párat. :)
2012. nov. 5. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Üdv!


Persze hogy érdemes rá távcsövet rakni, de jól be kell állítani.

[link]


Meg érdemes szerintem a dugattyú meg a csőfartömítést ellenőrizni, hogy jól vigyen a puska.


5-6e ért olyan zoomosat nem hiszem hogy találsz, amelyiknek megfelelően nagy az objektívje (pl:3-9x21 ebben az esetben a 21mm) és úgy fogod érezni, mintha egy kulcslyukon keresztül céloznál.

(Nekem 6-12x44-es van és még eltudnék képzelni nála egy nagyobbat)


Milyen távcsőre gondoltál?

2012. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] egy hasonlóra de nemfeltétlenül kell zoom-os ha nemfér bele az árba
2012. nov. 6. 16:27
 3/7 A kérdező kommentje:
és mekkora szerelékü távcső kell a puskára mert nemtudom pl egy 11mm-es nemhiszem hogy rámegy a 13mm-re
2012. nov. 6. 16:29
 4/7 A kérdező kommentje:
maximum olyan 20-30-40 méterre akarok lőne nem nagyon messze
2012. nov. 6. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Hobbi célra is megéri venni egy jó minőségű távcsövet .

Nekem slavia630-asom van és én tolómérővel mértem 13mm-tert ahogy te is de simán gond nélkül rá megy a 11mm -res szerelék . Tehát neked is 11mm-res szerelékkel kell . Én most vettem egy távcsövet és nagyon jó minőségű és tényleg felveszi a versenyt magasabb kategóriás távcsövekkel . Én ilyet vettem : [link] .

2012. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amit kinéztél távcső az jó lenne neked, mert a 32mm az már elfogadható hobbi célra, de zoommal rá tudsz segíteni (ha távolítod bővül a látómező).


Slavia 631-el kb olyan 30M-re lehet pontosan lőni szóval a távcsőtől nem lesz mesterlövészpuska (7.5J-ról van szó).


A szereléksín meg 11-es a puskádon, mert 2 féle a leggyakoribb a 11mm és a 20mm-es, szóval amelyik közel sincs 20-as az 11-es :)

2012. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2012. nov. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!