Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen távcsövet...

Szerintetek milyen távcsövet érdemes rakni egy légpuskára?

Figyelt kérdés

Van egy légpuskám és arra szeretnék venni egy távcsövet . Nem szeretnék sokat rá költeni , maximum 5000ft-om van rá .

Viszont nem szeretnék gagyit venni . Tehát 5000 ft alatt milyen elfogatható távcsövet javasolnátok ?



2012. okt. 14. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Még a tesco-s 800ft-s és a 3800ft-os távcső között sincs különbség.

Kaptam egy márkásabb nagyobb távcsőt kipróbálni de nem vettem észre különbséget.

2012. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem valami ismertebb gyártó távcsövét válaszd (pl Gamo), és azon belül is zoomosat, mert azt szélesebb körben tudod használni, ja és a átmérő sem mindegy...

(pl: Gamo 3-7x28 céltávcső olyan 5e körül mozog)

De "noname" távcsövet ne vegyél, mert csak rossz tapasztalatokat szerzel vele, kinézetre persze nagyon hasonlítanak a márkásabbakhoz, de nem olyan megbízhatóak!

2012. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget . Találtam párat ami külsőre tetszik és ezek közül szerintetek melyik a legjobb ?

[link]

[link]

[link]

[link]

Egyébként egy slavia 630-asra kellene és ha jól mértem akkor 13mm-res sín van rajta de azt mondták hogy rá lehet rakni a 11mm-res szereléket .

2012. okt. 15. 21:22
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne vegyél céltávcsövet légpuskára, mert felesleges pénzkidobás.Ha mégis megvetted írd meg légyszives miképp sikerült beállítani és mit értél el vele? Én vettem egy Gamo 4x32 céltávcsövet 14200.- Ft-ért, de nem sokat ér. Ami beállítási lehetőség azon van szinte nulla. Beállítási leírások is csak a drága céltávcsövekre vonatkoznak, légpuskához egyáltalán nem találni.
2012. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!