Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud hasonló, és jó...

Kriszti :) kérdése:

Valaki tud hasonló, és jó megrajzolású animéket mondani?

Figyelt kérdés

Ezeket láttam:

Nana, Pandora hearts, Pokol lány, Inu x boku ss, Inuyasha, Kaichou wa maid sama, Vampire knight, Elfen Lied,Blood + , Soul eater, Vadmacska kommandó,


2012. nov. 5. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nemigazán értem mire gondolsz a hasonlón .. de megpróbálok 1-2t irni.

Történetben a 2 favoritom : Code Geass & Monster


Angel Beats!

Mirai Nikki

Sousei no Aquarion

Bakuman

Hyouka

Steins;Gate

Tasogare Otome x Amnesia

Claymore

Kuroko no Basuke

KHR

Shiki /Izgalmas nyomozós félhorror story , kárhogy a végét teljesen elbaszták./

2012. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sword Art Online, ez a legjobb.
2012. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sword art messze van ezektől a kategóriáktól amit a kérdező írt .. és jólenne ha leálnál hogy mindenhova azt a túlhypolt pocsék animét odairod.
2012. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég jó megrajzolása van és te is oda írod mindenhova a KHR -t, ami nagyon béna.
2012. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elmondom neked a KHR az egyik legjobb shounen fight , amit nagyon sokan szeretnek .

Mangáját is 6. helyen fogy japánban .

Szóval amíg nemtudsz mást csak hypolni azt a szart csöndvan .Neked tényleg kijárna már 1 perna bann.

2012. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
KHR-t csak tőled láttam eddig itt is, meg máshol is. Messze van a legjobb shounen fightból a béna képességekkel és az idegesítő főhőssel. Biztos a mangáját is azért kaszálták el, mert annyira szeretik...
2012. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) elleszek ezekkel egy ideig :D
2012. nov. 7. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Mégis fentebb tart malon és anidbn mint a tömeg shouenen naruto meg bleach . Olyat szólsz le amit nem láttál plusz azt a szánalmat hypolod .
2012. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Láttam én, nem is volt a legrosszabb, de közel sem olyan, mint amilyennek leírod. Tudod nem az anidbn a lényeg, hanem az eladás és a jumpban lévő szavazatok. Úgy látszik ott már nem kapott eleget...
2012. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tudod nem az anidbn a lényeg, hanem az eladás és a jumpban lévő szavazatok." Te mondtad !

A Sao csak a malon van magasan , hype mellé lehuzhatja magát 25k val , tipple owned Bakemono.


Szerintem a Shaman King-el és a HxH val egyetemben a KHR volt a legjobb shounenek .

Amúgy ha utánna jársz nem azért maradt abba mert rosszvolt és nemkellet .

Nesze manga eladások első 50ben van khr is , bár one piecetől fényévre XD [link]

2012. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!