Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy végre észreveg...

Mit tegyek hogy végre észrevegyék a szüleim a segélykiáltásomat?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok nem régiben új iskolát váltottam!! Ám idő közben a társaság miatt kiharcoltam szüleimnél hogy tegyenek át másik iskolába! Rá ébredtem hogy nem az iskolával hanem velem volt a baj! Társaságilag nagyon jó az új iskola de képességileg nem bírom meghaladja a tudásomat! Napról napra szenvedek és szenvedek, de ők megmondták hogy ha átíratnak egy másik suliba akkor semmi nyavajgást nem akarnak hallani! És abban is megállapodtunk hogy mindent beleadok tehát nincs semmi rossz jegy! De ezt se tudtam betartani 1 meg 2-esim vannak és ezek közül már majdnem minden tantárgyból egy 3-asom van és egy 5-ösöm az is énekből ami rohadtul nem nagy teljesítmény!! De nem akarnak megérteni és tudják milyen vagyok mindig is egészségügyi problémáim voltak és attól félek ha nem hallgatják meg a segély kiáltásom a lelki állapotomat de az egészségem is rámehet! És nagyon zavar engem az és az is kihat a lelki állapotomra hogy nem vagyok képes teljesíteni mikor azt akartam hogy átírassanak másik suliba nem gondolkoztam melyik iskolába iratkozom! Ráadásul most még az is közbe jött hogy az egyik közeli barátom már régebb óta elköltözött innen külföldre és nagyon hiányzik és ez is nagyon fáj nekem, és ez még nem is minden a nagymamám súlyos beteg is és lelkileg összetör és ha szólok nekik hogy ezek a problémáim csak annyit mondanak hogy jó kifogás sose rossz meg ők se szerettek iskolába járni!! Én nem mondtam hogy nem szeretek csak értsenek meg mert ha nem fognak észrevenni és nem hallgatnak meg nem tudhatom mire leszek képes... Mit tegyek már úgy érzem azt is hogy depressziós vagyok a régi társasság akiket szerettem elvesztettem más iskolába kellett mennem és én nem akartam... a legjobb megoldás a magántanulósság lenne könnyebben feltudnák készülni a félévente levő vizsgákra lenne is aki leadná az anyagot meg segítene a felkészülésben csak nem tudom hogy jelezzek nekik hogy mit akarok ha nem figyelnek rám...

#depresszió #szigorúság #lekilösszeomlás #elhanyogoltság #nem oda figyelés
2012. nov. 8. 17:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
az iskolaváltás lehet hogy megold valamit, de csak akkor ha te is akarod, és maximálisan beleadsz mindent, hogy megváltoztathasd ezt a helyzetet. szerezz sok barátot, építs kapcsolatokat. a szüleiddel pedig legyél egyenes és őszinte. sok sikert hozzá.
2013. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!