Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden hol árulnak nagy...

Szegeden hol árulnak nagy választékban bögréket?

Figyelt kérdés
Sima 3 decis kerámia bögrére gondolok, de nem olyan helyre, ahol csak ki van téve, mint dísztárgy, hanem ahol különféle színben (egyszínű kellene, semmi felirat) és formában is vannak.
2012. nov. 8. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem csak az jutott eszembe ahol színes, feliratos bögréket kapsz, de kerestem kicsit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

parancsolj.

2012. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam, de itt csak feliratost írnak. Majd benézek oda is, ha arra járok, de kéne még egy pár hely, olyan, ahol tuti van és nem csak talán.
2012. nov. 8. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

HELÓ!

megint 1es vagyok. ma voltam a Rókusi krt-i tescoban, és csomó egyszínű bögrét láttam. fehéret, zöldet, pirosat, kéket, stb. bent az áruházban nem a kinti üzletekben.

2012. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor kinézek oda! Esetleg meg tudod mondani, hogy a belső részük is színes volt-e? : )
2012. nov. 9. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem, mert csak elsuhantam mellette :)
2012. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!