Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik,...

Van egy srác aki tetszik, osztálytársam és adventre ajándékot kell vennem neki, mit vegyek? Fiúúúk, válaszokat.! 14/L

Figyelt kérdés
Van az osztályunkban egy olyan "játék" , hogy advent előtt mindig felírjuk cetlikre a nevünket, és beledobjuk egy sapkába. Ezután mindenkinek húzni kell egyet és akit húz, vennie kell neki ajándékot, amit majd átadunk. És én pont annak a srácnak a nevét húztam ki aki tetszik. Mit vegyek neki? Kérlek segítsetek.!
2011. nov. 25. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit szeret?(állat, sport, zene, előadó akármi. )

Mi ezt karira csináljuk. :))

2011. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Háát inkább focizik :)

Azisjóó *-*

2011. nov. 25. 19:05
 3/8 Peruccsia válasza:

Advent nem várakozást jelent?


Akkor vegyél neki órát :)

2011. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hahaa.. x'D

Neem, az nemjóó :d

2011. nov. 25. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a mezszámát és pl.: vegyél neki mezt,vagy vegyél neki focis bögrét.
2011. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

énis bögrére gondoltam, de majd még eldől :)

de azért köszönöm! :D

2011. nov. 27. 20:13
 7/8 anonim válasza:

Én a helyedben vennék egy "üres" mezt és rávasalnám a nevét,

de csak akkor ha TÉNYLEG nagy rajongója a focinak. Én személy szerint 8éve focizom, de egy meccset nem tudok a TV-ben végignézni. Mondjuk én 13 vagyok, de szerintem az 1évvel idősebbeket is érdeklik a mangák. Ez csak egy ötlet...Kérdezd meg tőle, de ugy h ne jöjjön rá a dologra csak ugy simán Pl: tegyél célozgatást h Jaj tegnap megnéztem a kedvenc---Naruto, death note, fullmateal alchemist-----részemet. ÉÁs nézd meg hogy reagál. Én a narutoért vagyook oda, de ez személyiség kérdése. És ebben az esetben cosplay-t illetve mangát ajánlok kb 2000ft.


De ha esetleg nem érdekli, vagy nem akaresz annyit rákölteni akkor akár pojénos tolgokat is vehetsz: pl.: egy leszaromtabletta(ez egy szölöcukor) párosítva egy olcsó ajándékkal.



Remélem segíttettem ;)

2011. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszett az ötlete az utolsó válaszolónak, de már ajándékoztunk :) Köszönöm szépen mindenkinek aki segített :) aranyosak vagyok ;)
2011. dec. 11. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!