Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt veletek mostanában...

Történt veletek mostanában valami érdekes?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok például, ami velem történt ma reggel.

A kapumra szerelt csengőn becsengetett hozzám "valaki". Tisztán hallhatóan kettőt bim-bammolt a lakásban. Kicsoszogtam, és nem láttam senkit, csak azokat a cinegéket, akiket már több hete napraforgómaggal etetek. Nagyon aranyosak, az ablakomból szoktam figyelni őket ahogyan esznek. Megnyomtam én is a csengőt, hogy leteszteljem, mennyire nehéz feladat egy ilyen tapipados csengőt működtetni. Nem könnyű. Esetleg lehet, hogy a szomszédom akart így viccelődni velem, de nem volt kint senki, csak a madarak.



2012. nov. 10. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy westie-nk, nagyon szeretem , de tegnap elviselhetetlen volt. Mindenhova kovette Anyát, de tényleg mindenhova. Ha mosdóba ment, leült az ajto ele, ha a konyhaban volt ott ult es nezte es meg a kanapera is felment tobbszor, hogy mellette uljon. Nem tudom miert csinalhatta,de tobbszor majdnem atestem rajta.
2012. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!