Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kavar ezzel a csajjal? Érdekes beszélgetéseket folytatnak mostanában. Teljesen összevagyok törve.

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje ismerjük egymást (1,5 éve),azalatt 1x szakítottunk,de elvileg még mindig nagyon szeretjük egymást.

Pár napja lebetegedtem annyira,hogy géphez egyáltalán nem tudtam menni,egész nap pihenek az ágyban. Minden este én,vagy ő rám ír hogy miújság vele,hogy vagyok stb... Tegnap este nem voltam chaten,de egy db üzit nem kaptam tőle pedig fent volt ahogy így ma megnéztem elég sok ideig volt...

Van egy új osztálytársa,vele mostanság sokat beszélget,és kezd kicsit félreérthető lenni,amilyen stílusban ez megy.


Nem szeretném ide kiírni,mert lehet hogy olvassa...


Valaki tudna nekem segíteni,tanácsot adni (priviben),van itt olyan aki meghalgat szívesen és válaszol is?:)


2011. okt. 5. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Ti most együtt vagytok???


"..,azalatt 1x szakítottunk,de elvileg még mindig nagyon szeretjük egymást.." --> ELVILEG?! Most akkor szereted vagy nem?!


Szerintem előbb ezt kéne tisztáznátok, hogy akartok-e valamit egymástól vagy nem ...


Amúgy szerintem a kedves partnered nem akar tőled már semmit.

2011. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én szeretem őt,de ő nemtudom hogy szeret-e. Itt erről van szó:)


"Amúgy szerintem a kedves partnered nem akar tőled már semmit." Ezt meg nemtudom hogy tudod ennyi információból kikövetkeztetni :)

2011. okt. 5. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes, ha valaki kikövetkezteti ennyi infoból, hogy már nem szeret téged, az nem tetszik. Akkor most mégis hogy következtessük ki ugyanennyi infoból, hogy kavar-e a csajjal?
2011. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna a kérdést,írtam,hogy nem szeretnék többet írni itt,és inkább priviben írnám le a részleteket!;)


Amúgy aki piszkálódni akar,az menjen máshova!

2011. okt. 5. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz privit, megpróbálok segíteni. 25/f
2011. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,írtam! :)
2011. okt. 5. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!