Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adnátok ötleteket, mivel...

Adnátok ötleteket, mivel tudnám magamat kielégíteni, ami fájdalmas is, de nem hülyeség, mint amiket szoktak egy páran írni? (L)

Figyelt kérdés
Köszönöm azoknak akik segítenek. :) Imádom a bdsm szexet, de most nincs senkim. Adnátok ötleteket, mivel tudnám magamat kielégíteni, ami fájdalmas is, és olyan mint a bdsm, de nem hülyeség, mint amiket szoktak egy páran írni, mint a traktor meg ilyenek. Szóval normális válaszokat várok. (L)

2012. nov. 11. 13:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
68%

Maszturbálás közben tegyél ruhacsipeszeket az ajkaidra. Nem a szádra! ;)

Hogy mennyit és hova azzal szabályozhatod a fájdalmat

2012. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
65%

Látom nincs nagy érdeklődés errefelé, viszont nekem eszembe jutott még egy:

Nicofelx krém, vagy extrém mentolos krém vagy fogkrém. Ha ebből csak egy kicsit (elsőre max egy gombostű fejnyit) teszel a csiklóra, érdekes lesz!

Nicoflex először melegít aztán bedurvul, a mentol meg hűt (legalábbis érzésre). Egyszerre csak egy fajtát használj, és az egyik NEM semlegesíti a másikat! Óvatosan növeld az adagot, ha nem vagy megelégedve vele. Ezt hosszabb ideig tart kitapasztalni mennyi kell belőle.

Ja és ha már beindult lemosni esélytelen! :)

Csak óvatosan! Jó szórakozást!

2012. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a fogkrémtől nem lesz bajom?
2012. nov. 12. 09:03
 4/14 anonim válasza:

Úgy tűnik kénytelen vagy csak az én válaszaimmal beérni.

Ha a fogkrém nem használt, akkor nem lesz bajod tőle.

Szóval csak a tubusból vegyél! ;)


Hogy "tetszett"?

2012. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én "sima" mentolos fogkrémet kentem egyszer a makkomra és úgy vertem ki. Kissé csípte, meg minden, de jó volt. :D Mentolos cukorka a fityma alá szintén megtette a hatását. Tusfürdős maszturbálás a zuhany alatt szintén ilyen hatással van, ez utóbbi a lányokra is, mert már mondta pár lány ismim. :)
2012. nov. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A fogkrémes ötlet nagyon jó volt. Köszönöm ötleteiteket.
2012. nov. 13. 09:17
 7/14 anonim válasza:
Majd egyszer próbáld ki a Nicoflex krémet is! Nagyon hasonló, de az melegít. Hideg téli estéken jól esik egy kis melegség. :D
2012. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ha ennyire mentol rajongók vagytok:

Gyógyszertárban lehet venni mentolt! Így néz ki:

[link]


Ha vesztek vazelint is, akkor házilag elkészíthető a mentolos krém ;) (ez nem használható gumival, a vazelin miatt!)

Vízben alig oldódik, de egy egyszerű síkosítót is fel lehet vele dobni.

Vagy feloldhatjátok étolajban is, csak így nehezebben kezelhető, mert szétfolyik minden fele, bár annak is megvan a varázsa, hogy ott is hat ahova nem is akartad, hogy kerüljön... Az étolaj miatt megint nem használható gumival!

Tisztán nem ajánlom, mint a mentolos cukorkát, mert nagyon tömény.

A módszer előnye, hogy házilag kísérletezheted ki a számodra legjobb mentol töménységet!


Jó szórakozást! Hogy "tetszett"?

2012. nov. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
erre a fogkémes dologra kíváncsi vagyok, milyen volt annak aki kipróbálta, milyen érzés?
2012. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ez elsősorban attól függ mennyire mentolos a fogkrém, és mennyit használsz belőle.

Hűtő érzésed mindenképp lesz a mentol miatt, aztán minél többet teszel rá először bizserget, ez átmegy csípésbe, majd enyhe fájdalomig is elmehet. Gondolom egészen komoly fájdalmakat is tudsz elérni, ha túladagolod. Ha óvatosan próbálkozol, kilehet tapasztalni mennyi kell.

2012. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!