Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki reszeg akkor altalab...

Ha valaki reszeg akkor altalaban az igazat mondja?

Figyelt kérdés

Nem pasi tema...hogy arra lennek kivancsi, hogy bejovok-e vkinek.

Csak szimplan a fonokomrol van szo. Akivel alapba jol kijovok, viszont a nyalisok vmiert a kedvencei. Egyszer egyutt buliztunk, ahol pedig kozolte, hogy bir nagyon, es kar hogy nem ismert mar regebben is.

Amugy lany o is, en is.



2012. nov. 11. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! szokták mondani hogy részegen őszinte az ember.
2012. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt ismerem en is.

Bar ha iszol akkor konnyebb mondani a hulyeseget is.:D

2012. nov. 12. 07:35
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, ez így van, mert ilyenkor kijön belőled, (nem csak a pia), minden apróság, beleszámítva a hülyeségeket.:D mi is a haverokkal mikor ittunk, azon röhögtünk hogy hogy mozog a fű.xD hát igen, a pia mindenre képes. :D egyébként előző válaszoló voltam.:)
2012. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában igen. Nem véletlen született az a mondás, hogy in vino veritas = borban az igazság.
2012. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Én ha részeg vagyok,akkor össze vissza beszélek.Hál istennek csak ritkán fordul elő,de baromi kellemetlen.
2012. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na erre gondoltam pont, amit utolsó írt, hogy lehet összevissza beszél akkor valaki.
2012. nov. 16. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy hülyeségeket beszélsz olyankor, ez általában akkor van, ha v.kinek nincs semmi baja, az utóbbi időben nem történt vele rossz, ezért nincs mit kimondani... de ha v.ki pl. nem rég szakított, és titkolja hogy még szereti, akkor ha részeg, általában kimondja, (saját tapasztalat), mert ha tényleg, valami bántja az embert, és nem akarja kimondani, hanem összeroskad otthon, és sír, általában ha piál, akkor kimondja...
2012. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!