Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sportolok, járok angolra és...

Sportolok, járok angolra és így sok szabadidőm van (5óra). Általában gépen játszom, de anya mondja ha olvasnék, vagy sudokuznék jobban járnék. Melyik lenne hasznosabb?

Figyelt kérdés
Gimibe járok és fiú vagyok. Amit a többség mond azt cselekszem. Azt is sokan mondják , hogy a gépet már ki kéne nőnöm vagyis a játszást vele.
2010. júl. 25. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvass! Én 12 se voltam és akkor kezdtem el olvasni (lány) de előtte hallani sem akartam róla. Első könyv amit olvastam szórakozásképpen, a Harry Potter 3. része volt. Imádtam! Könyvben nagyon jó..Az 5. részét is majdnem kiolvastam a HP-nek. Most a Twilight második részénél tartok, a New Moon-nál. Mind a két könyv nagyon jó! Szerintem olvass, egyik legjobb hobbi.Én még csomózni is imádok, elég kreatív vagyok :D Ha érdekelne nézz be ide: [link] Sok sikert a szabadidőd hasznos eltöltéséhez! :)
2010. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!