Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! 1 és fél hónapja kaptam...

Bobbbb kérdése:

Üdv! 1 és fél hónapja kaptam egy levelet a T-Mobiltól.2010 Február környékén hoztam ki egy t-mobilos előfizetéses telefont. A munkahelyem sajnos megszűnt és nem tudtam fizetni. Kiküldtek tavaly 119 ezer ft-t. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most meg kaptam egy levelet amiben ez áll: Tájékoztatjuk, hogy korábbi felszólításunk ellenére T-Mobile folyószámlájának egyenlege továbbra is hátralékot mutat. A fentiekre tekintettel az Elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény 134. paragrafus (7) bekezdésében foglaltak alapján az Ön által is aláírt Előfizetői Szerződés, s ezzel érvényesnek elismert Üzletszabályzat 12.6.7. pontja szerint, az ot meghatározott 30 napos felmondási időt figyelembe véve Előfizetői Szerződésünket felmondjuk, és a szerződést 30 nap elteltével megszüntetnek tekintjük. A szerződés megszűnése után a . Számú azonosító alatt nyilvántartott SIM kártya szolgáltatásba kapcsolására már nincs lehetőség, ismételt igény esetén a rendszerünkbe újra be kell lépnie annak minden anyagi díjvonzatával együtt. Tájékoztatjuk, hogy amennyiben a közölt felmondási időn belül rendezi teljes tartozását a felmondást tárgytalannak tekintjük. Ez mit jelent, mármint elévült volna a tartozásom? Olyan válaszoljon aki a jogban jártas.

2012. nov. 12. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy a szerződésedet felmondtak, a kartyadat kivontak a forgalomból, használhatatlan. Ha a levélben befizetett határidőig befizeted a teljes elmaradasod es a vissza kapcsolási díjat, akkor ujra hasznalhatod. Elé ülni sose fog, évente fognak küldeni levelet -sima is lehet- csak plussz késedelmi kamat fog meg rárakódni. A duplájára is nőhet a tartozás. Behajtó cég, végrehajtás....Kérj reszletfizetest, jobban jarsz
2012. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De minél hamarabb kérj kedvezményt, mert kamatozik...
2012. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!