Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek akivel együtt élek hogy legyen vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 20:59
 1/5 anonim válasza:
Szerintem így, ahogy írtad! De minden nő kíváncsi arra, hogy miért? Erre viszont készülj fel, hogy mit mondasz!
2012. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lo lany: - mihez lenne ma kedved, dragam?

te: - hm, nem is tudom. szerintem szakitsunk!

2012. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÉRTEM ÉN CSAK ÁLLANDÓAN AVVAL JÖN HOGY KIUGRIK AZ ERKÉLYRŐL MEG HOGY LESZURJA MAGÁT!!!!!!
2012. nov. 16. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, hogy erzelmi zsarolo. az ilyen dramahoz ket szereplo kell, persze remeljuk nem olyan hulye hogy valoban megtegye. vilagositsd fel, hogy ebbol leginkabb neki lesz hatranya.
2012. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

költözz el sunyiban, és ha közölted vele, és zsarol, akkor mondd azt, hogy "azt is megteheted édes, csak már nem érdekel".

és szakítsd meg vele a kapcsolatot.


"emlékszel, amikor még nem is ismertük egymást, és nem is jártunk? Na, holnaptól megint az lesz"

2012. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!