Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a pájra...

Van itt olyan akinek a pájra letöltendő börtönbüntetést kapott? Hogyan élte meg a kapcsolat, vége lett együtt maradtatok?

Figyelt kérdés

Fenyeget a veszély hogy a páromat leültetik. Félek,nem tudom mi lesz velem,velünk.

Akivel történt hasonló az hogyan élte meg a dolgot?


2012. ápr. 22. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Írj ennek az anyukának,hasonló cipőben járhattok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__28853..

2012. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha az én "párom" lenne, akkor igencsak szégyellném magam, hogy egy bünözövel éltem együtt. A kapcsolatot megszakitanám vele, ennél többre tartom magam, ennyire nem szeretnél lezülleni.
2012. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
igen, a rokonságomban volt. van kisgyerekük is. kb. 2-2,5 évet kapott a férfi, a nő(a rokonom) természetesen megvárta, együtt maradtak, fel sem merült, hogy szakítanak. látogatta és telefonon beszéltek. a mélyebb lelki oldalát természetesen nem tudhatom, de tény, hogy náluk szerintem fel sem merült, hogy szakítsanak.
2012. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egyik barátom van bent bő másfél évre. Tartjuk a párjában a lelket. Ő kitart a srác mellett és alig várja, hogy kijöjjön.
2012. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Ezt nem értem, Magyoaroszágon egy bünözöt ennyire sokra becsülnek, hogy mindenki kiáll mellette?
2012. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Rohadtul nem mind1,h mivel vádolják. Még az sem biztos hogy letöltendőt kap.

Az ember kiáll az mellett akit szeret,nem?

2012. ápr. 22. 17:59
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
NEm igazán tudok elképzelni olyat, amiért börtönbe kerülhetne, és megbocsájtható. Kiállni meg csak akkor normális, ha becsületes emberröl van szó, bünözö mellett nem.
2012. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne ítélkezzünk. Nem mindenkit kell egy kalap alá venni.

Ha rablásért vagy nemi erőszakért ül valaki, az bennem is megbotránkozást vált ki, ha adócsalásért, akkor meg rokonszenvet.

2012. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

"ha adócsalásért, akkor meg rokonszenvet"


Hát akkor te sem vagy különb - Magyarország nem tartana ott, ahol most van (a béka feneke alatt), ha az emberek becsületesek lennének, és befizetnék az adókat. Igy azoknak, akik nem csalnak, kell kifizetni azt is, amit ezek elloptak.

2012. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudnék együtt élni egy ilyen emberrel.
2012. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!