Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ebben az esetben a teendő,...

Mi ebben az esetben a teendő, ha van (postai küldemény)?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg egy parfümöt, jóval olcsóbban vettem meg, mint az eredeti ára (vateráról). Sima csomagolásban volt, 2x bubis zacskóba tekerve, de a parfümhöz tartozó tusolózselé, amely tubusos, a műanyag feje letört és jócskán ontotta magából a tusfürdőt, így hiányzik belőle. A mázlim sajnos, hogy itthon nyitottam ki és néztem meg, hogy milyen állapotban van a termék (3 darabról van szó). Írtam az eladónak, hogy mit tehetek... nem vállal felelősséget a termék miatt, a posta hibája, így jártam stb... jah és amikor kérdeztem, hogy törékeny címkét miért nem tett rá, mert utólag megtudva tehetett volna rá, annyit válaszolt, hogy ő nem szokott rátenni O.o és hogy arra a fajta levélre, amivel feladta a terméket nem is lehet kérni...

Azon kívül, hogy hideg vizet ihatok rá, lenne esetleg valami teendő? Vagy csak akkor, ha a postán nyitom még ki?

Köszönöm szépen a válaszokat! Legyetek szívesek nem lekapni a fejemet... így is eléggé idegbeteg vagyok most :(


2012. nov. 16. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen... Sajnos ez az "így jártam" eset...


Levél esetében nem kérhető "törékeny" kezelés, tehát törékeny dolgot nem is így kéne feladni. Inkább a feladó hibája, mint a postáé...

2012. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát... köszönöm szépen a választ :) Azt nem is tudtam, hogy sima levélre nem lehet tenni ilyen címkét, mondjuk igaz... csak dobozra logikus ilyet tenni. Most már úgy is mindegy, csak tudni szerettem volna, hogy nem lehetett-e volna valamit tenni. Köszi azért :)
2012. nov. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!