Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Westend Tattoo & Piercing...

Westend Tattoo & Piercing vélemények?

Figyelt kérdés
Veletek is kioktatóak, lekezelőek és ellenszenvesek voltak? Nem éreztétek úgy, hogy teljesen hülyének néznek, mintha nem láttak volna még rajtad kívül más embert, aki piercinget akar szúratni? :DD Én komolyan körülbelül sírva mentem ki, és nem a piercing szúrás utáni fájdalomtól. :DDD

2012. nov. 17. 01:20
 1/6 SzilKa ***** válasza:
100%

Én, mint tetováló, eddig csak rosszat hallottam felőlük. A tőlük kikerült piercingek zöme félre, ferdén van szúrva, és nem egy javítani való tetoválásukat láttam már.

Ezek szerint még bunkók is...


Jóóó messzire kerüljétek el őket, annyi jó szalon van fővárosunkban, miért mentek kóklerekhez?

2012. nov. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:3:D
2012. nov. 17. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csak rosszat hallottam róluk. Egyik volt osztálytársamnak félreszúrták a nyelvpc-jét, annyira elől volt, hogy beszéd közben a fogához koccant. Ki is vette...
2012. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sírva??? Hát én nem is engedtem volna hogy megszúrjanak, ha nem szimpatikusak!

Nálam ez nagyon szimpátia kérdés.

Ahova én járok az egy olyan korrekt szalon, komolyan, olyan a hangulat, mint amikor a kozmetikusnál vagyok. Kellemesen elbeszélgetünk, semmi para, mintha haza mennék. :)

2012. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :) utolso: hat en eleg erzekeny vagyok az ilyenekre.. Es azert sirva.. :):/ De nembaj, a pc- vel nincs gond, szerencsere. :)
2012. nov. 22. 20:51
 6/6 Csecsminator válasza:
Nekem haverom volt náluk tattoo-t csináltatni. Kicsit ki is kopott és pofátlanul sok pénzt kértek tőle azért a kis tattoo-ért.
2013. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!