Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nekem oylan...

Tudtok mondani nekem oylan Airsoft boltot ahol jó minőségü az áru és megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Ezeket szotkam nézni

www.airsoftmagyarorszag.hu

www.airsoftcentrum.hu

www.airsoftdepo.hu

tapasztalatokat kérnék!!



2012. nov. 18. 12:44
 1/7 hun46y3 válasza:

Én speciel a Depo-t és a Centrum-ot használom.

A Depo van Pesten, így nekem közelebb, a Centrum Baján, ami eléggé körülményes, ha nem a szállítást választod, de mindkettő megbízható és jó bolt.

Az Airsoftmagyarország-ot nem ismerem igazán, de elvileg jó hely ez is.

Van egy negyedik nagyobb bolt is, az airsoftgun.hu, csak ez iszonyat drága... valamint sok a Cybergun fegyverük, szintén drágán, viszont szomorú tény, hogy a Cybergun csupn egy "átcsomagoló" cég. A legtöbb termékük Cyma, Tokyo Marui vagy hasonlók.

Nem rég vettem Cyma m14-et, ismerősömnek Cybergun m14-e van. Megnéztük, egy az egyben ugyanaz a kettő, csak az övé egy jó húszassal drágább volt.

2012. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személyesen vedd meg ha lehet.
2012. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi:)személyesen szoktam áttvenni ami 10.000ft felett van:)airsoftgunt ismerem és tényleg drága:)

és ha nem baj azt letudná valaki írni hogy melyik gyártónak melyik fegyvere a jó?:)

PL.: Jing Gong-nak az MP sorozata a jó.:)

2012. nov. 20. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
a JG-nek a legújabb g36 családja nagyon jó :)
2012. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hun46y3 válasza:
A Cyma-nak elvileg nagyon jók az AK-ik.
2012. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hun46y3 ezek szerint te a Cyma-tól veszed direktben :D mert az lehetetlen, szóval valaki azt is be meg átcsomagolja :D fejre állok itt a butaságtól...
2012. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hun46y3 válasza:

Az utánam válaszolónak válaszolnék:

Nem értem pontosan amit írtál.

Nekem nincs tapasztalatom a Cyma AK-k terén, de rengeteg helyről hallottam, ahogy az egekig imádják őket, ezért gondoltam, hogy ezt megosztom a kérdés feltevőjével.


Neke speciel gy Cyma m14-em van, az airsoftcentrum.hu oldalról vettem.

Tudtommal a Cyma egy cég, akik gyártanak fegyvereket, nem átcsomagolóak mint pl. a Cybergun, de lehet, sőt biztos, hogy nekik is vannak másolt termékeik.

Nem mondtam, hogy a Cyma-tól vegyen fegyvert a kérdező, csupán azt mondtam, amit sokaktól hallottam, de a kedvedért átfogalmazhatom.


Úgy hallottam, hogy a Cyma nevű cég remek AK-kat gyárt, így ha ilyen fegyverben gondolkodsz, érdemes ezeket keresni a boltokban.


Természetesen én is tévedhetek, tévedek is sokszot, kérlek ezesetben írj üzenetet, ha rosszul tudok valamit, de ne itt tereljük el a témát.

2012. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!