Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új lány vagyok egy gimiben,...

Új lány vagyok egy gimiben, így novemberben. Már kb. úgy 3 hete járok oda, és még mindig nem alakult ki nagyon a hangulat. Igaz én eléggé visszahúzodó lány vagyok, nem bírok kezdeményezni. Valami ötlet, miként tudnék jobban beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez normális, hogy még nem nagyon illeszkedtem be? Vagy kell még ehhez egy kis idő? Van valami ötletetek miként próbáljak meg úgy barátokat szerezni, hogy ne legyek nyomulós? Mi a véleményetek?

2012. nov. 18. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda beszélgetni ahhoz, aki szimpatikus, kérdezz az órákról vagy tanárokról, ne csak ülj kukán.
2012. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) Igen ezt kéne.. már próbálkoztam is, de nem voltak valami nagyon kedvesek.
2012. nov. 18. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj akkor szakkörökre, sportkörbe és szerezz ott új barátokat. Az osztályfeladatokban vegyél részt, próbálj beilleszkedni. Elég amúgy egy emberrel összehaverkodni, az általában "bevisz a bandába" hogy úgy mondjam.
2012. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jogos.. csak hiába megyek oda, ha az úgymond nem kíváncsiak rám :( próbálok hozzájuk szólni, kérdezni, rövid választ adnak, de elmélyedni nem tudok nagy beszélgetésekbe..:D azt hiszem nem tudok nagyon szavukba vágni.. :)
2012. nov. 20. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz általános kérdéseket,melyre mindenki tud értelmesen válaszolni.Például:

Hobbid?

Van háziállatod?

Milyen szakmába szeretnél elhelyezkedni?

Korod?

Pasid/Csajod?

És még olyasmi kérdéseket tegyél fel mely a ti körötökben "menő" avagy érdeklődést felkeltő.Remélem tudtam segíteni :)

2012. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!