Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztonsági őrök! Ti hogyan...

Biztonsági őrök! Ti hogyan helyezkedtetek el a szakmátokban?

Figyelt kérdés

Tegnap vizsgáztam, most szeretnék munkát találni. Leginkább valami nyugis, dögunalmas állást szeretnék, ahol lenne időm írással foglalkozni, mivel egy regényt írok. Szeretném tudni, hogyan hajtsak fel magamnak egy ilyen melót. Az jelent némi előnyt, ha jelesre vizsgáztam?

Hol érdemes keresgélni inkább? Neten, esetleg apróhirdetések közt? Vagy menjek be a munkanélküli hivatalba, hátha megdobnak valamivel? Nektek melyik módszer vált be? Köszönöm előre is a jószándékú válaszokat!



2012. nov. 19. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Én pl simán besétáltam az utcáról egy cég irodájába és másnap már kezdtem is. Ennek már 9 éve és azóta is itt vagyok. Azon kívül, hogy rendben vannak-e a papírjaim, más nem nagyon érdekelte őket...
2012. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be pár céghez és kérdezd meg őket . Ha nem tudnak munkát akkor utána kérdezd meg a munkanélkülit mert ha jól tudom akkor a Tesco szokott ott leginkább keresni ( bár ha nem a kamera előtt kell ülni akkor az mellett nem igen tudsz írni . Az újságot attól még nyugodtan forgathatod de én ritkán szoktam benne ilyen jellegű hirdetést látni .
2012. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha bemész a munkanélküli hivatalba ott majd adnak valami áruházas őri melót hol nem nagyon lesz lehetősége regényt írni!

Én azt csináltam hogy megírtam egy jó önéletrajzot kinyomtattam vagy 20 példányba és vagy 30 km körzetembe körbejártam a telehelyeket körbekérdezgettem és beadtam az önéletrajzomat!

2012. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi lett az eredmény, lett munkád?
2012. nov. 23. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen lett!Szerencsémre!
2012. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pár hónapja vizsgáztam, most próbálok melót szerezni....
2013. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 a legokosabb válasza:
90%
Én is elvégeztem a biztonsági őr képzést. Sikeres vizsgát tettem megszereztem a személy és vagyonőr végzettséget,viszont munkát nagyon nehezen találtam pedig sok helyre beadtam a jelentkezési lapom.A Tescoba is beadtam a jelentkezési lapom önéletrajzom és még nagyon sok helyre. Mindenhol jött a szokásos duma MOST NINCS FELVÉTEL MAJD ÉRTESÍTÜNK megadtam a telefonszámom azóta sem szóltak.Az a baj hogy minden bevásárlóközpontban NYUGDÍJAS BIZTONSÁGI ŐRÖKET ALKLMAZNAK MERT UTÁNNUK TÖBB PÉNZT KAPNAK. ÉN NEM IS ENGEDNÉM HOGY NYUGDÍJ MELETT VALAKI BIZTONSÁGI ŐRKÉNT DOLGOZZON.A jó helyekre csak protekcióval lehet bekerülni,akinek nincs protekciója annak nagyon nehéz elhelyezkedni.
2013. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!