Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek műholdas UPC-je?...

Ria27 kérdése:

Van valakinek műholdas UPC-je? És jól működik, ha rossz az idő akkor is?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor annyira havazik, hogy megmarad rajta a hó, akkor elveszti a jelet. De szerencsére az erkélyen van és csak ki kell nyúlni, hogy lesöpörjem kb félóránként. Régebben a madarak szálltak rá állandóan, de amióta a korlátra rögzítettem egy ülő plüssmacskát, azóta nem jönnek. A szemben levő ház egyik erkélyén meg egy kitömött sas (vagy valami hasonló) trónol. Gondolom valami hasonló célból...
2012. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, jó! :) Nem fogja elveszteni a jelet :)
2012. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Ha még van valakinek hasznos válasza nagyon megköszönném, mert még kicsit tanácstalan vagyok! Most szeretnék UPC műholdasra váltani (mivel nálunk csak erre van lehetőség, kábelesre nincs), csak félek nem lesz jó!
2012. nov. 19. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig az előző vagyok. Nekünk is UPC van,és 1000x jobb mint a kábel TV.Volt már kábel TV-nk is, de a UPC sokkal de sokkal jobb :) Elég meggyőző? :)
2012. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon köszönöm a válaszodat, sokat segítettél :)!
2012. nov. 20. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!