Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez így nagyon rossz, valakinek...

Ez így nagyon rossz, valakinek ötlet, nektek van?

Figyelt kérdés
Salgótarjáni vagyok, és bármilyen diákmunka érdekelne, kéne a pénz most mert egy forintom nincs, és a legalapvetőbb dolgokat sem tudom megvenni így magamnak. 18/l vagyok, 2éve sehol nem találok csak mondják h majd hívnak. kivagyok ez így nem mehet tovább:S
2011. máj. 10. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Regisztrálj diákmunkát adó oldalakon, illetve azt javaslom ne csak diákmunkát keress, hanem részmunkaidőset is, mert azt iskola mellett is lehet csinálni, próbálkozz Auchan vagy Tesco áruházakban, viszont ne add fel, mert rengeteg önéletrajz fut be hozzájuk, amiből havonta csak kb 15-20-at néznek meg találomra, de ha mázlid van, akkor a kezükbe kerül előbb-utóbb a tied.
2011. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszod:)
2011. máj. 12. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!