Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 napja késik a menzeszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliom90 kérdése:

14 napja késik a menzeszem, múlt hónapban pontosan meg jött és nem tudom miért nem jött meg? Csináltam tegnap egy tesztet az előírtak szerint reggel az első vizeletből, negatív lett. Költüztünk és én is cipekedtem lehetséges, hogy meg emeltem magam.

Figyelt kérdés
Nem érzek fájdalmat nagyon kétségbe vagyok esve mi lehet a bajom.
2012. okt. 15. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ha negatív, akkor nem vagy terhes, 14 naptól már kimutatják.
2012. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha negatív volt a teszt, szerintem nem kell aggódnod. Lehet épp a stressztől is a késés. De ha ez megnyugtat, inkább csinálj még egy tesztet. Néha nekem is össze szokott kavarodni a ciklusom, már megszoktam. Ha úgy érzem, gázos lehet a helyzet, akkor tesztezek.
2012. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ciszta vagy méhen kívüli terhességnél van valami tünet?
2012. okt. 15. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
rákerestem neked neten, mert egyikben sincs (hál' Istennek) tapasztalatom..a ciszta általában nem jár fájdalommal, úgyhogy szerintem attól nem kell tartanod. A méhen kívüli terhességnél a tünetek megegyeznek az elején a normál terhességgel, és a vizelet alapú teszt pozitív, ez viszont elég erős fájdalommal jár.
2012. okt. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat.
2012. okt. 16. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!