Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék diétázni annak...

Hogy tudnék diétázni annak érdekébe hogy 3-4 év múlva model lehessek? Normális válaszokat kérek.12 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Őrülten odavagyok a modellkedésért..Szinte megvagyok zavarodva..Hogy "diétázzak" ahhoz modell lehessek 3-4 éven belül?Amúgy az normális,kövér vagy vékony ha 12 évesen 38kg vagyok?Mennyinek kéne lennem?Köszi.

2012. nov. 21. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2012. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

155cm körül..

Amúgy az lehetséges hogy 3-4 év múlva elérem a 170cm-ert?Köszi (:

2012. nov. 22. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy elered- e a 170 cm-t, azt nem tudom megmondani, talan tampontot adhat a szuleid magassaga. Szerintem ha most elkezdesz tudatosan, egeszsegesen taplalkozni, akkor egyszeruen csak arra kell figyelned emellett, hogy ne hizz meg, valamint mozogj, sportolj eleget. Eleve ne egyel szemet kajakat, mint chips, cukros uditok, feher cukrot mellozd ha lehet, es csokibol is csak feketet egyel. Egyel hust,halat zoldseget, es bar tudom, hogy 12 eves vagy, de probald meg a csaladot is ezekre osztonozni. Amennyiben anyukadat is erdekli az egeszseges etkezes, akkor nyert ugyed van. Igy elkerulheto lenne, hogy kesobb fogyokuraznod kelljen, es mivel jo lesz az alakod, akar modell is lehetsz majd. ha nem leszel 170 cm, akkor fotomodell. Ellenozrizd a sulyodat rendszeresen, es vigyazz arra, hogy ne egyel a kelletenel tobbet. nem hiszem, hogy ennel tobbet tehetsz a cel erdekeben.
2012. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az előző választ,sokban segített.Akkor én a szerencsések közé tartozom mert édesanyám az egészséges táplálkozás megszállotja :)

Igyekszem betartani.Továbbá azt nem tudod hogy miért vagyok megszállotja a modellkedésnek?Egyszerűen ahogy az előbb is említettem őrülten odavagyok ezért a foglalkozásért.Míg mások lefikázzák a modelleket én egyszerűen csak annyit mondok rájuk hogy gyönyörűek.Ha érted mire gondolok..:)

2012. nov. 22. 15:13
 5/5 anonim válasza:

Én is ilyen őrülten odavagyok a modellkedésért!!!!!!. De amikor fotózáson vagyok, vagy csak a barátnőm csinál képet rólam fogalmam sincs hogy mit hogyan csináljak. :(


16/L

2013. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!