Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy oldalon azt olvastam,...

Egy oldalon azt olvastam, hogy ha a tanár nem javitja ki 3 héten belül a felmerőket, akkor jogod van a jegyet visszautasitani. Ez nagyon jól hangzik, de igaz is?

Figyelt kérdés
láttatok már erre példát?
2012. nov. 21. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttam. Én negyven éve visszautasítottam egy kettest. Ki is javította a tanár. Két egyesre.
2012. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D
2012. nov. 21. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor meg gimibe jartam mi sokszor megcsinaltuk ezt a lusta tanarokkkal. Persze nem mindenkinel mertuk, mert ha olyan fajta akkor duplan vissza szivat
2012. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a házirendben 2 hét szerepel, de itt sem komázzák ezt a tanárok.Tavaly volt belőle botrány, hogy osztálytársamnak 1-es lett a dolgozata, amit 1 hónap alatt javított ki a tanár, aztán mondta neki, hogy letelt a 2 hét, nem kéri a jegyét, a tanár meg lesz*rta és beírta.Aztán lement oszttársam igazgatóhoz, hogy ha a tanár nem tartja be a házirendet, akkor ő sem fogja.Az igazgató mondta neki, hlgy el fog beszélgetni a tanárral.Na onnantól a gyerek a dolognak már nem a szőrös oldalán volt, vagyis egész évben szpatta a tanár, év végén épp hogy meglett a kettese...
2012. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2xSü ***** válasza:
100%
Azzal, hogy visszautasítod a jegyet, nem mész semmire. A tanár esetleg az órai munkádat fogja leosztályozni. Vagy kihív felelni. Ott vagy vele, ahol a part szakad. A tanár feleltet ugyanabból, amiből dolgozatot írtál. Gondolom nem lesz jobb a tudásod, így ugyanolyan jegyet kapsz (ha puskáztál, akkor még rosszabbat). Ha viszont a dolgozat után is tanultál, és már jobbra tudod az anyagot, akkor meg a tanár örül, hogy azért megkésve bár, de megtanultad amit kell, és akár nyugodt szívvel beírja a jobb jegyet. De ez is teljesen lényegtelen, mert a félévi, év végi értékelésnél nem feltétlenül a jegyeidet, az átlagodat nézik. Az kiindulópont, de hiába 3,9 az átlagod, ha nem ütöd meg a négyeshez szükséges szintet…
2012. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!