Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek ki egy fiúból?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki egy fiúból? Már majdnem két éve szeretek egy nagyon helyes és rendes gyereket.

Figyelt kérdés
Az a gáz h ráadásul sose fog belém szeretni mert nagyon csúnya vagyok sztm.:(((És hát nemtok kiszeretni belőle. Nemrég bevallottam neki és ezzel rohadtul elcsesztem mindent mert az egész suli tudja :/ szóval mindenki ezzel szekál. Nem tetszek neki de teljesen belé vagyok zúgva és túlságosan kimutatom. Nem bírok nem gondolni rá és nagyon sokszor leírom a nevét.Légyszi segítsetek!!!

2012. jún. 12. 19:04
1 2
 1/12 jin ***** válasza:

Nem tom hogy nézel ki szal nem tom hogy tényleg ronda ....

Vagy csak te gondolog

2012. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 jin ***** válasza:
*gondolod igy
2012. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet 5 percre megnézzük aztán gyorsan töröld le:), de szerintem nem vagy ronda
2012. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok felrakni 5 percre sem
2012. jún. 12. 19:15
 5/12 anonim válasza:
Na, én megmondom. Nem vagy ronda, ráadásul ennek csak a fele igaz. Nem csesztél el semmit. Már rég nincs együtt a barátnőjével, úgyhogy esélyed is van, re rinyálj. És nem tudja az egész suli, csak majdnem. A fóbiáiddal meg nem tudok mit csinálni :)
2012. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
úúúú Katica áááá csúnya vagyok mint állat rohadtul nincs esélyem és hogy találtad meg?Nincsenek fóbiáim :)
2012. jún. 12. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:
a helyzet nálam hasonló, semmi esélyem a pasinál, akiben mióta ismerem, bele vagyok esve. Szóval nyugi... majd egyszer csak lesz valami... folyton Rá gondolok, remélem, egyszer elfelejtem/összejövünk... Többet nem tehetek. Tudom, hogy nem érdeklem, és csak remélem, hogy nem tudja, hogy ő viszont engem nagyon...
2012. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
de ezek a szerencsétlenek ráadásul haverok
2012. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Milyen szerencsétlenek?milyen haverok?Mivan?Kata xD
2012. jún. 13. 12:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, azért még ha úgy is látod, hogy nincs esélyed nála, kérdezd meg TITOKBAN pár barátját (ha van, akkor lehetőleg lányt, de egy kedvesebb fiú is megteszi) hogy van-e esély arra, hogy tetszel neki, vagy hogy szokott-e valamit mondani rólad.


Ha így is nemleges választ kapsz, akkor keress máshol, és nyugodj meg, te ettől még értékes ember vagy! Bár remélem, összejön. De hidd el, annyi fiú van még a világon... ;)


Szurkolok neked!

2012. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!