Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok egy jó kis filmet ami...

Írnátok egy jó kis filmet ami most megtalálható neten (egyész), és Leo Howard van benne? (Nem a harcra fel-re gondoltam. ) Lent V V V

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm, sürgőős! :D Ha meg lehet nézni youtubeon az jó lenne, de ha nem nembaj :) Ti miért szeretitek/nemszeretitek Leo Howardot? :)
2012. nov. 24. 20:30
 1/3 anonim válasza:

Nem szertjük. Mert szar.

ennyi

Am az ilyen disney sztárocskáktól ne várj jó filmet...

2012. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Logan én csak ezt ismerem:D az is angol, én nem nagyon szeretem:/ elég nagyképő! Régen még úgy ahogy helyes volt! Most meg....olyan mint egy lány! (Bocsi ha bántó volt amit írtam csak saját vélemény:D)
2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát a Loganben játszott,azt én is megnézném,meg ugye a shake it up-ban, ő lett volna Cece mostoha tesója és smároltak Rockyval, amúgy a harcra felben sem rossz,csak nem adnak új részeket és a meglévőket sem lehet sehol letölteni,megnézni a neten, én azért szeretem Leot,mert megvédi a barátait, vicces, aranyos, harcias, és jól is néz ki, pláne a Karate játszmában, írtam is vele kapcsolatosan egy kis fictiont, és mikor őt rajzoltam le,az lett a legjobb képem :)
2014. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!