Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha olyan gondolato...

Mit tehetek ha olyan gondolatok zaklatnak, amiket nem tudok megbeszélni senkivel?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, párkapcsolatom, de ezt egyikőjükkel se tudom megbeszélni, amitől sokkal nehezebb, folyamatosan ezzel álmodom. Idegenekkel se merem, félek, tudom hogy nem értené meg senki. Nem akarom hogy kinevessenek vagy feléértsenek.

Az aki senkivel se tudja egy bizonyos problémáját az mit tesz hogy megszabaduljon a visszatérő álmoktól?



2012. nov. 24. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Pszichológus, vagy mégis a barátaiddal beszélsz.

Amúgy aki nem tudja megbeszélni, az megoldja a gondjait magának és normális esetben az is, aki meg tudja beszélni.

2012. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velünk. Ez egy anonim fórum. Kell ennél jobb?
2012. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vágj bele!Kíváncsivá tettél:)
2012. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pszichológus akár 10 ezret is elkér egy ülésért, mi ingyen nyomjuk.
2012. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Erre nem lennék képes, ez egy relatíve kis probléma de a körülmények naggyá teszik számomra.

Hiába anonim, kritikát nem bírnám el.

2012. nov. 24. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
ja bocs
2012. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnálom, nem is tudom miért írtam ki a kérdést. azt hittem megkönnyebbülök, de nem :S
2012. nov. 24. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!