Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet infót (hírt) adni...

Hogy lehet infót (hírt) adni az újságoknak névtelenül? Lehet nekik emailt írni vagy valami? Vagy a híradóknak is lehet valahogy?

Figyelt kérdés
Azt nem írom le,hogy miről,hogy hirtelen érje a dolog azokat akikről szólna a hír,ha egyáltalán lesz belőle valami(bár gondolom igen miután köze van egy közismert személyhez is).Bizonyítékok nélkül nem lehet írni az újságoknak vagy a híradóknak?Vagy lehet és majd kikérdezik őket?

2012. nov. 24. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha neked valaki megírná, hogy anyádat toszogatja hetente kétszer, úgy, hogy apád nem is tudja, viszont nem is érdekli, mert meleg és buzıbárba jár, a mamád meg random kocsikat karcol össze húszforintossal, elhinnéd bizonyíték nélkül?
2012. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Metropolnak lehet írni, de kétlem, hogy bármi "hú de leleplező" értékű sztoriról lenne tényleg szó...
2012. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Akármilyen hírt akarnál elmondani azt bizonyítani is kell.

mert bárki mondhatja, hogy a szomszéd Mariska néni 3 havonta Amerikába utazik hogy Justin Bieber fenekét kitörölje ha nincs bizonyíték senki nem hiszi el..

Van kézzel fogható bizonyítékod?? A "saját szememmel láttam" nem bizonyíték

2012. nov. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

" de kétlem, hogy bármi "hú de leleplező" értékű sztoriról lenne tényleg szó"

Pedig az,rengeteg család átverése,pénz lopás már évek óta és perek(amit annak a híres illetőnek köszönhetően nyernek meg és ha kell hozok én 200tanút is,akik elmondanák ugyanazt azt vagy akár többet is,de tárgy bizonyíték nincs és úgyis kihasználja az illető a pozícióját,hogy megnyerje a pereket(ahogy eddig tette),mert a döntésekből ítélve nem tiszta az egész ítélet dolog,holott egyértelmű,hogy ki kéne rúgni),de mind1 ezek szerint ha nincs bizonyíték,csak reméltem,hogy talán kikérdezik őket

2012. nov. 25. 10:45
 5/17 A kérdező kommentje:

"akik elmondanák ugyanazt azt vagy akár többet is"

*akik elmondanák ugyanazt,mint én vagy akár többet

2012. nov. 25. 10:47
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja..amúgy én azért nem pererek,mert hiába lennék tele bizonyítékokkal,kihasználná az illető a pozícióját,szal mindig ők nyernének/nyernek,ezért akarom az újságokat névtelenül megkeresni
2012. nov. 25. 10:55
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
Ha ettől érzed magad fontosnak és bennfentesnek, írogass nyugodtan különféle újságoknak.
2012. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És ki ez az illető?
2012. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Ha ettől érzed magad fontosnak"

Nem magadból kell kiindulni:D

HA téged is átvertek volna(+rengeteg embert)talán téged is zavarna a dolog és akarnád,hogy ne ússzák meg mindig,rohadtul nem villogni akarok vagy valami,de mind1 nem az én bajom,hogy másokat magadhoz hasonlítasz:P

2012. nov. 25. 13:51
 10/17 A kérdező kommentje:

"És ki ez az illető?"

Nem mondom meg,mert sztem eljutna hozzá elég gyorsan a hír,amit itt leírnék,inkább megpróbálok bizonyítékot szerezni,persze nem egyedül,hanem azokkal az emberekkel,akikkel egy helyen vagyok,közülük már páran pert akarnak indítani,a többi gondolkozik,hogy mi legyen.Kb. 120ezeret bukott szinte minden család(valaki kevesebbet)

2012. nov. 25. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!