Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt alkalmi munkavállalói...

Volt alkalmi munkavállalói kiskönyvem, és nem tudtam, hogy 01.31-ig le kell adni. Most be akartam vinni, de elveszítettem költözködés közben, és sehol sem találom. Nem használtam egyszer sem, nem volt rá szükség. Mit kell most tennem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is hasonlóképpen jártam, nem vittem be és a nő azt mondta mikor érvényesíttetni akartam, hogy ő most érvényesíteni fogja de csak azért mert jó kedve van, amugymeg soha többet nem fogok kapni alkalmi munkavállalóit ha nem viszem be. Legyen szerencséd, ha jókedvü valakit fogsz ki vagy jófej lesz csinálnak másikat ha kell. Ha nem akkor bebuktad...
2008. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár éve beírta hogy elveszett, és kész. Következő évben kértem másikat, és kaptam is.
2008. máj. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen mindegy,mit csinálsz,senki nem veszi komolyan az a.m.könyvet.Találj olyan munkát,ahol bejelentenek,mert másképp nincs értelme dolgozni(a könyvvel)!
2008. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!