Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenek azok az...

Szerintetek milyenek azok az emberek jobban mondva lányok a valóságban, akik yaoi (férfi férfival való kapcsolat) történeteket írnak?

Figyelt kérdés

Egy rakás ilyen történetet láttam már s a fejemet fogom, hogy mennyire közkedveltek, mint mondjuk egy olyan regény, amiben normális heteró kapcsolatról írnak.

Légyszíves normális válaszokat, ha lehet!

L/16


2012. nov. 25. 19:39
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ugyan olyanok mint a többi mangaka...talán egy kicsivel perverzebbek (már ha OLYAN yaoiról beszélünk)vagy sok idejük van ábrándozni érdekes dolgokon XD, de amúgy engem ez eddig nem nagyon érdekelt de most, hogy belegondolok még egy yaoi mangakáról sem láttam képet...majd én is mangaka leszek s akkor megmondom, hogy milyen egy yaoi mangakája :D Normális lett a válaszom? ^ ^
2012. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen normális a válaszod :D Csak azért írtam ki, mert a gyakorin sok olyan választ láttam már amitől a székről is leborultam már egyszer-kétszer ^^" Ezért nem óhajtottam volna pofára esni itt is ^^"
2012. dec. 22. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ismerek néhányat személyesen,és normálisakXD Vannak hóbortjaik,de egyébként nagyon aranyosakXD

Akik yaoit írnak általában elég szégyenlősek,legalábbis én ezt vettem észre,és eléggé csöpögősnek mondhatókXD

2013. febr. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wolfox20 válasza:
3-as: Az egyik barátom yaoit ír, és ő minden, csak nem szégyenlős... És, hát... normálinak sem mondanámXD
2013. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek elég sokat, akik yaoit írnak (köztük jómagam khm XD). A valóságban teljesen ugyanolyanok, mint bárki más. Van köztük szégyenlős, perverz, elvetemült, és soha nem néznéd ki belőlük, hogy bármi ilyesmivel foglalkoznak. Esznek, isznak , lélegeznek, mint mindenki. Magamról nem nyilatkoznék, bár szerintem teljesen normális (?) vagyok XD
2013. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!