Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel állásinterjúra,...

Mit vegyek fel állásinterjúra, ha ingatlanirodához vagyok hivatalos?

Figyelt kérdés
Korábban még nem dolgoztam, idén érettségiztem, jelenleg is iskolába járok(estin). Úgy gondolom, hogy tapasztalat hiányában még fontosabb, hogy mi van rajtam. Én egy bézs ceruzaszoknyára, egy fehér, hosszában vékony, fekete csíkos blúzra és egy fekete zárt orrú cipőre gondoltam. Egyik sem új darab, de pont azért szeretnék dolgozni, hogy vehessek magamnak PL frisebb ruhatárat. Szerintetek ez így jó lesz?

#mit vegyek fel #állásinterjú #hivatalos öltözet
2012. okt. 24. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz. Úgyis te fogod azt mondani, hogy inkább mégse, miután végighallgattad a mondókájukat...
2012. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyukám is ezt mondta :D Sajnos felénk a TESCO-n kívül nem igen találni munkát, oda pedig én nem szeretnék menni, mert gyakorlatilag az egész város ott dolgozik :D Egy próbát megér :) LEgalább azt megtapasztalom, hogy milyen egy állásinterjú :) Köszönöm a választ :)
2012. okt. 25. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem rossz a Tesco. Sok emberrel megismerkedsz, nem egy megerőltető munka és kapsz rendes fizetést is. Hozzáteszem, én nem dolgoztam még ott.

Ezzel szemben az ingatlanos melók jutalékos rendszerűek, nem alkalmazott vagy, hanem ki kell váltanod a vállalkozóit és mindent magadnak intézel, adót stb. Ők csak odaadják a pénzt, amit összegurítottál az adott hónapban.

Szóval nem tudom. Hallgasd végig és, ha mást nem, legalább tapasztalatot nyersz vele:)

2012. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vállalkozóira csak megy a pénz, biztos, hogy mínuszban leszel mindig.
2012. okt. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs pénzem, úgyhogy akkor felejtős is az egész :) Köszönöm a válaszokat, lehet, hogy legközelebb inkább erre kérdezek rá. A vállakozóit pedig nem is tudom kiváltani :D
2012. okt. 25. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!