Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-re szeretnék regisztrálni...

Ebay-re szeretnék regisztrálni. A postai címet, hogyan kell megadni (külföldi weboldalon)?

Figyelt kérdés

Ha pl. ezek az adatok:

Hungary

Hajdú-Bihar

Debrecen

4035

Zsák utca 52 5/45



2012. nov. 27. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön mezők vannak minden adatnak. Az addresshez megy a Zsák utca 52 (két mező van, de mehet egy sorba), a cityhez Debrecen, a state-be beírhatod a megyét, de tök fölösleges, de sajnos ha üresen hagyod, akkor beleírja, hogy "default", és lesz olyan észlény boltos, aki ezt ráírja majd a borítékra. Aztán az irányítószám, majd a legördülő menüből kiválasztod az országot.
2012. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha más oldalon regisztrálnál, ahol nincsenek külön mezők az adatoknak, akkor én így szoktam:


Anna Kovács

Debrecen, Zsák utca 54

4035 Hungary

2012. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már a tapasztalatokat említjük, én ebben a formában használom a címet:


Cserép Virág

Zsák utca 1

Debrecen, 4035

Hungary


A külföldi postások számára kizárólag az ország neve számít. A többi az belföldi információ.

Van aki abba hiába esik, hogy a közterület elnevezését is lefordítja (street) ami totál felesleges.

2012. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aha, én is láttam olyat, vicces :)
2012. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. nov. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!