Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az aszódi...

Aang avatar kérdése:

Mit gondoltok az aszódi Petőfi Sándor Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
A környezetemben nagyon megoszlik a vélemény, jó tanuló vagyok és valami erősebb sulit kéne keresnem. Néhányan azt mondják, hogy jó, de olyan is akad, aki azt mondja, hogy nagyon rossz. Segítsetek légyszi, fontos lenne!!

2012. nov. 27. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Szia!! Már majdnem elkezdtem írni, hogy én oda járok, mert az én sulim is aszódon van és petőfi, csak hozzá még evangélikus is:)) Én nem mennék a PSG-be, semmi pénzért!Ha nagyobb terveid vannak akkor mindenféleképp az EGA,főleg hogy most lesz ilyen matek-fizika, meg biológia-kémia meg humán képzés...A Petőfi nagyon gyenge suli,ismerőseim közül is -gonosz leszek- de a gyengébb tanulók járnak oda. Bár fogalmam sincs hogy hol laksz de még esetleg a Premi Gödöllőn is jó lehet.
2012. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is sokat gondolkodtam az EGA-n , de sajnos az apukám más vallású, és nem engedi , hogy ida menjek. De így a Petőfi is kilőve, még egyszer köszi, nagyon sokat segített.
2012. dec. 2. 09:22
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

SZia!

nem tudom, hogy érdemes-e még írnom, de apukád vallása nem akadály az iskolánál. én római katolikus vagyok, mégis kérték a keresztlevelemet és még ajánlást is küldtünk a plébánustól. minden áhítat/istentisztelet ökomenikus, nincs az, hogy csak az evangélikusok vannak ott vagy valami hasonló. arról meg nem is beszélve, hogy a hittan órák is külön vannak.

és szerintem a legjobb suli a világon :)

a PSG-be viszont tuti ne menj!!

2013. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Hehe, jól átmosták az EGA-sok agyát :DDDD annyit az emelt tagozatról, hogy amíg az EGA-ban 7 óra angol van vagy német, nálunk több, mint a kétszerese, tehát 15. ;)
2013. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

és ha én nem emelt tagozatra járok az EGA-ba akkor mi van??

és különben is... nekünk legalább van fűtésünk, meg tiszta vizünk és nem kell olyan medencében úsznunk, amitől a legtöbb barátnőmnek aki oda jár fehér folyása lett.... akkor most szerinted jó iskola vagy sem??

2013. febr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
38%

Szia!

Én is az EGÁba járok, szerintem gyere ide! A vallás itt tényleg nem olyan "komoly". Én római katolikus vagyok, külön járunk hittanra. Csak annyi, hogy Hétfőn első órába van egy kb. 30 perces áhítat.

2013. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
85%

Egyáltalán nem gyenge suli a PSG..

Sosem értettem, hogy aki nem oda jár,mi alapján tudja megítélni, beülhetnétek hozzánk egy órára..itt lehet,nincs emelet matekos osztály,de olyan szinten nyomatják a matekot,hogy azt látni kéne.

Én is hallottam egy két dolgot az egáról, és mégsem veszem készpénznek.

2014. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
74%
Ne higgy az EGA-soknak! Nem járnak ide, nem tudják, milyen! A PSG klassz suli, jófejek a diákok és tanárok is:)
2014. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
77%
Hát én is tudnám az EGÁ-t szídni, de nem teszem. Kívülről biztosan szebb, de ez nem minden, véleményem szerint. Tehát jó fejek a diákok, és én a tanáraimmal is meg vagyok elégedve. Sok lehetőséget kínál az iskola, és szinte bármelyik tanárhoz lehet segítségért fordulni. Egyébként innen is kerülnek ki emberek, akik nem tudják követni a tempót... És nyilván nem tökéletes ez sem, de melyik iskola az? Szeretek idejárni és ha újra választhatnék, akkor is ez mellett döntenék :)
2014. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
62%

A tanárok odafigyelnek a diákra, segítőkészek és teljes mértékben felkészítenek az érettségire (szerintem ez a lényeg egy középiskolában)

A nyelvi osztályok erősebbek, de sokan kiesnek onnan.

Én ajánlom mindenkinek aki a psg-n gondolkozik.

2014. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!