Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az aszódi...

Aang avatar kérdése:

Mit gondoltok az aszódi Petőfi Sándor Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
A környezetemben nagyon megoszlik a vélemény, jó tanuló vagyok és valami erősebb sulit kéne keresnem. Néhányan azt mondják, hogy jó, de olyan is akad, aki azt mondja, hogy nagyon rossz. Segítsetek légyszi, fontos lenne!!

2012. nov. 27. 19:31
1 2
 11/15 anonim válasza:

a PSG-ben a tanárok órán kívül is szívesen segítenek, pl ha látják hogy vmelyik tantárgyból gyengébb vagy akkor felajánlják hogy vmikor amikor van időd elmagyarázzák (akkor is elmagyarázzák ha nem kéred külön)

Gyere a PSG-be, nem bántam meg hogy ide jöttem :)

2014. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nahát ezek a psgsek még mindig , 2 évre hogy kérted a segítségünket még mindig olyan kétségbeesetten akarják hogy hozzájuk menj.Különben én most érettségizek és néhány oszt.társam gyengébb matekból és a tanár , minden nap(!) bejön 0. órára ,hogy aki szeretne jobb jegyet az tudjon fejlődni és nem tette kötelezővé ha nem aki tényleg akar tanulni az megy.Itt a tanárok tényleg igazán mindent megtesznek a diákokért.Jó nem azt mondom hogy nincsenek rossz tanárok de hát hol van olyan iskola ahol minden tökéletes?(+ még egy érdekesség: a psg igazgat. unokái is ide járnak!Nem véletlenül ;) .)
2015. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Előzőnek a psg igazgatónak unokái először is nem léteznek még :) másodszor én a fia vagyok és ráadásul én sem oda járok.
2015. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én a psg-be járok jelenleg, utálom. Közel sem olyan színvonalas iskola, mint amilyennek beállítják.
2017. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Eh, 2018 na mind1 már későn válaszolok, de nem baj ha van friss vélemény mostani felvételizőknek pl. Na de akkor, nyilván mindenki a saját iskoláját védi. Csakhogy, az ega-ok könnyen beszélnek, mivel nemcsak állami támogatást kapnak, a PSG pedig nem is kap, csak a VSZC-től, az állam gyakorlatilag femntartja. Viszont ebben az évben napelemek kerültek fel Tornateremre, Szakközép részre. Valamint azért valljuk be, nem egy fiatal intézményről van szó. Érettségire tökéletesen felkészít, a tanárok segítőkészek. Az egyik válaszoló írta hogy a gyengébb képességű haverja(i) járnak a PSG-be. Semmi kifogásom ellene, de akkor üljön be egy angolra, írjon meg egy dolgoozatot ugyan hogy fog sikerülni 50% mert az a min a 2-eshez, akkor magyarnál 1,9 matek 1,8, na akkor ki az a gyengeképességű, aki idejár. Akkor gondolom 1-1,5 év alatt elbukott mert ilyet is lehet.


Ui.: Bár én PSG-be járok, mégis nem azt mondom, hogy ne az EGA-ba menj, mert ajánlom mind a két sulit. Főleg ha technikus akarsz lenni akkor elengedhetetlen a gépészeti tudás. Máris egy indok arra, miért gyere, viszont itt nincs emelt szintű biológia, menj az EGA-ba. Tehát itt nem is azon van a hangsúly hogy melyik suliba menj, hanem hogy minek akarsz tanulni.

2018. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!