Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, az hogy ajándékba...

Nagyon ciki, az hogy ajándékba szerettem volna adni keresztszemes hímzést, amit én készítek, már félig megcsináltam, és most jöttem rá, hogy goblein anyagra hímeztem? Ti odaadnátok így?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá, a boltban keresztszemes hímzéshez kértem anyagot, és csak rámutattak egy polcra, ott volt ez is, kiválasztottam, nem szóltak, hogy ez nem lesz jó. Most nézem a neten, hogy valószínű nem keresztszemeshez van.

Nincs pénzem új anyagra, ráadásul a kedvem is elment, mindent elrontok.

Szerintetek így még oda lehet ajándékozni? Fel fog tűnni, hogy rossz anyagra hímeztem? Egy kisbaba névnapjára lett volna, mintegy emlékként, bekereteztettem volna.


2012. nov. 28. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

jajj, dehogy baj, az úgy lesz szép ahogy készited, ez van, ezt kaptad, szép lesz, tele lesz szeretettel és ez a lényeg,

nem az hogy a fonal és az üveg kemény vagy puha anyagot takar, senkit nem izgat még aki ennek a mestere se fog egy rosz szót se mondani

és nem szabad igy beszélni magadról, hogy "mindent elrontok" butaság,

mond inkább ezt "ami van az jól van, ami lesz az jó lesz" indiában ez minden második mondatuk az embereknek :)

2012. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!