Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiú alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú alacsony, vékony, tehát külsőre nem épp előnyös, ez az előnytelenségét mivel tudná felülmúlni, hogy kapjon esélyt az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 22:34
 1/8 WhiteLabel ***** válasza:
konditerem, zaba, küzdősport.
2012. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
na én a izmos törpéktől kapok sokkot :S
2012. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ferrari, luxusvilla
2012. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Eletem nagy szerelme nalam kisebb volt, kifejezetten alacsony es vekony. En ilyennek lattam: sportos (mert szeret focizni), jo alaku, barcsak...

Evekig egö vaggyal szerelmes voltam bele, idealisnak lattam, inkabb magamat ereztem kövernek es nem megfelelö magassagunak. Sosem merült fel bennem, hogy vele valami baj lenne.

(Amugy: Regen volt.)

Tehat: ezekne ne tulajdonits jelentöseget, hanem a benned levö pozitivumokat hangsulyozd ki. Irhatnam, hogy legyen batrabb, vicces, jo fellepesü...stb, de ez is hülyeseg - inkabb legyen ÖNMAGAD, a pozitivumok kihangsulyozasaval.

2012. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

helyesen:

*ezeknek NE tulajdonits jelentöseget, hanem a benned levö pozitivumokat hangsulyozd ki. Irhatnam, hogy legyel batrabb, vicces, jo fellepesü...stb, de ez is hülyeseg - inkabb legyel ÖNMAGAD


4.

2012. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy Nálad alacsonyabb és vékonyabb lányokkal ismerkedj. Bátorság és magabiztosság kell csak!
2012. márc. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy emo-san vékony, vagy sportosan...
2012. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nem tudom, hogy mások hogy vannak vele, de én eddig sosem a külsőt, hanem az illető személyiségét néztem. Szóval legyen megnyerő a viselkedésed és máris nyert ügyed van.
2014. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!