Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy alacsony (vaskosabb), de...

Egy alacsony (vaskosabb), de nem kövér lánynak milyen nadrág lenne előnyös?

Figyelt kérdés

Halásznadrág-szerűségre gondolok.

Szerintetek milyen lenne jó? Térdig érő? Hogy ne nyomjon össze?


[link]


Kb ilyen alkatom van, mint balról a 2. nőnek, talán egy kicsit vagyok vékonyabb.


2011. jún. 6. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Térdig érőt semmiképp nem javaslom, rövidíti a lábakat. Vagy egészen rövidet válassz vagy valami lenge anyagú hosszút.

Ha szélesebb a csípőd, akkor inkább kicsit bővebb, egyenes szabásút, ez a tapadós, meg répa fazon nagyon nem lenne előnyös (saját tapasztalat, hogy annyira hülyén még nem néztem ki mint passzos térdnadrágban, pedig a 2. csajnál jócskán vékonyabb vagyok, csak a csípőm széles T_T)

Ha nem durván narancsbőrös a combod, akkor egy picit bővebb fazonú sortot javaslok, persze nem olyat, maiből a fél hátsód kivan.

[link]

Valami ilyesmit esetleg?

2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:))

Az a baj, hogy olyan rövidet nem igazán merek felvenni.:S

A térdig érő rövidíti a lábakat?:O

Nem a háromnegyedes? Én azon vettem észre.:S

Egyébként olyasmi nadrágot szeretnék, amihez telitalpú vagy magassarkú szandált/cipőt is fel lehet venni.:))

És mindenféleképpen farmert.:)

2011. jún. 6. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:

a halásznadrág az maga a halásznadrág :) De mind a kettő rövidíti a lábakat: a halászgatya és a térdgatya is. Az a lényeg, hogy minél feljebb legyen megtörve a lábad, minél hosszabb rész maradjon szabadon. Persze nem is kell átesni a másik végletbe. nem kell a p*csagatya.

Én is ugyanazt ajánlanám, amit az első.

2011. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!