Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önkiszolgáló kassza?

Önkiszolgáló kassza?

Figyelt kérdés

Egyre több tescoba látom, hogy önkiszolgáló kassza van. Hogy merte bevállalni a hiperek között egyedül ezt a fizetési módot?

Nem túl veszteséges ez?

Nem nőnek meg a lopások, ügyeskedések?(Pl.:valaki minden második terméket húzza le, olcsóbb termék vonalkódját átragassza a drágábbra.)


2012. nov. 28. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegeden a Tacskóban is van ilyen, mióta bevezették, azóta használom. a gép a vonalkódból nem csak az árut és annak árát tudja meg, hanem a súlyát is. mivel fizetés előtt mindent ki kell tenni a bal oldali mérlegre, onnan lehúzás után a jobb oldalira, ezért a gép pontosan tudja ha valamit nem húzol le, vagy át van címkézve és azonnal riaszt. plusz 2-3 eladó folyamatosan ott van és ha megnézed a biztonsági őrök is folyton arra járnak.
2012. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én mikor használtam egy csokit és egy ásványvizet vettem csak. Még a kis kosarat se vittem oda, semmit nem tettem le sehova, a kezemben "lecsippantottam" mind a kettőt (tehát semmit nem mért le) mégse riasztott.


Mindenesetre bátor húzás volt, hogy bevezették.

De tényleg jobb ott hamar megvenni egy-két dolgot mind, félórát ácsorogni vele.

2012. nov. 29. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor csak a túl oldalon mér ahová le kell pakolni. valami ilyesmit mondott egy kasszás csaj.

én szeretem, mert tényleg haladósabb. (általában)

2012. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!