Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki a matek?

Szerintetek ciki a matek?

Figyelt kérdés
Az Amerikai tápos filmekben mind az van hogy aki jó matekból az egy ilyen kis nyomorék szemüveges , és ki van közösítve , nálunk ez nem így van , és kiváncsi vagyok arra hogy máshol se ciki ?

2012. nov. 30. 10:20
 1/6 Eőry Kornél válasza:

A filmek, és nem csak az amerikai filmek a legtöbbször torzítanak annak érdekében, hogy vicces, érdekes legyen.


Simán fogsz találkozni az életben is olyan emberrel, aki cikizni fog, ha okos vagy. Ezt főleg irigységből teszik. Jegyezd meg, hogy okosnak, jó tanulónak lenni bármilyen tárgyból hasznos dolog. Okos, értelmes emberek ezt sosem fogják cikinek tartani, próbáld az ő társaságukat keresni.

2012. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedtem meg férjemmel, előzetesen annyit tudtam, hogy matematikus. Amikor találkoztunk, egy 188 cm 92 kilós pasi jött szembe velem, hát én sem ilyennek képzeltem őket. :) Normális, izmos férfias alkat, nem hinném hogy az ész befolyásolná a testi felépítést, szóval attól, hogy okos lehet valaki sportos is.
2012. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Malats ***** válasza:
Én mindig hülye voltam matekhoz, és inkább magam éreztem cikinek emiatt. Én felnézek az okos emberekre :). Nem ciki egyáltalán.
2012. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nyilván nem így van de van benne igazság pl mostani gimimben a matek-fizikán ilyen kockafejek vannak (nem járnak sehova,nem népszerűek) többi osztályban meg nem így van pedig ők is 5 tanulók.
2012. dec. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dehogyis..jó vagyok reál tárgyakból és tök népszerű vagyok....:D
2012. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kis szemüveges "nyomorék" sztereotípia az egy kivetítés. Azok igyekeznek így kompenzálni, akik sz4rok matekból.

"Legyen valaki jó matekból, de nehogy már jó kiállású is legyen!!!!"


"Kedves" történetem ezzel kapcsolatban a Lentiben eltöltött katonaév. Annak idején gimi után mindjárt bevittek, és az ELTE TTK-sokat mind oda vitték, de irgalmatlan sutyerákok közé. Ott is ez volt a mondás, hogy a matekosok, fizikások, stb. mind ilyen venyige kukacok. Véletlenül azonban egy szobába kerültünk többen olyanok, akik "csöppet" jobbak voltunk akármilyen fizikai, erőnléti próbában, mint a magukat szuper erősnek gondoló szabolcsi, nyírségi srácok. "Sajnos" én magam is versenyszerűen kajakoztam, és még kettő ilyen volt, és még pár sportoló matekos. Kicsit átszabtuk ezt a "tápos" képet, amikor terepfutásban, súlyzózásban, de bármiben "sz4rrá" vertük az inas, de dohányos tüdejű, nagypofájú kreténeket. Igaz, nem szerettek meg jobban minket :)

2012. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!