Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » . Ki énekli, és mi a címe...

. Ki énekli, és mi a címe ennek a dalnak:hetek óta, ahová a lábam beteszem, rámtapad sok mohó, kíváncsi férfiszem Hagyjatok békét, még alig éltem, virágot szednék zöldellô réten?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
www.zeneszoveg.hu van ott olyan, hogy keresés. Írd be oda ezt, amit ide leírtál, valószínű meg fogja találni.
2012. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
...köszi,rögtön megpróbálom...más kérdés,hogy fog-e mûködni ??? ugyanis Germániában vagyok...
2012. dec. 2. 13:18
 3/4 A kérdező kommentje:

..nem sikerül,sajnos...regisztrálni kell,és nem fogadja el

az itteni felhasználónevet,vagy a jelszót...hát akkor meg

mi a nyût írjak be??? kérlek,segíts !!!

2012. dec. 2. 13:43
 4/4 A kérdező kommentje:
...sikerült regisztrálás nélkül is hozzájutni a zeneszöveg.hu-hoz,de a keresett dalnak nyoma sincs...95 hasonló témájú számot böngésztem át...kifújt...de azért köszi szépen az ötletet,ezt a programot elspájzoltam,jó lesz még,ha eszembe jutnak régi dallamok...
2012. dec. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!