Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak ti megütnétek...

Fiúk/férfiak ti megütnétek egy lányt/nőt? És mit gondoltok azokról, akik igen?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha megérdemli, ugyanúgy, mint bárki mást, demokráciában élünk: :D

Semmit, azt, hogy biztos megvolt az oka.

2012. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
én úgy gondolom senkinek nincs joga senkit püfölni akármit is tett,azzal úgy sem old meg semmit,ahogyan egy nő sem teheti ezt egy férfival...
2012. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
soha semmiképp nem ütnék meg nőt, pedig voltam olyan helyzetben hogy úgy érzem jogosan megtehettem volna. de nem teszem meg mert az én "nézeteim" szerint egy férfi nem bánthat nála gyengébbet, máskülömben nem férfi igazán
2012. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy milyen az ilyen "férfi"?Felsőbbrendűnek gondolja magát, és képtelen belenyugodni, hogy nem tudja az álláspontját érvekkel megvédeni. Marad a fizikai erő, amivel meggyőzheti a nőt az "igazáról"..

Más esetben, mikor vita nélkül veri a nőt, kisebbrendűségi komplexusa van, az élet egyéb területein folyamatosan taposnak rajta, és érezni akarja, hogy van olyan, aki fölött ő uralkodhat.

Mindkét eset beteg jellemre utal, pedig ez a XXI század és itt az emberek nem úgy oldják meg a problémáikat hogy egymásnak esnek, legalább is a civilizáltak biztos nem. Erre van a kommunikáció. Ha egy férfi vissza él a fizikai fölényével az vissza taszító. Ahogy az is ha valaki ezzel ért egyet. Ha egy nő hisztérikás akkor egyszerűen elhagyom de nem ütöm meg. Végül is ha nem tetszik a stílusa nem kell vele maradnom.

2012. dec. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy adódik, igen. Én azon vagyok, hogy ha lehet, akkor csak senki ne üssön meg senkit amúgy. Akik okkal csinálták, azokról semmit, elég baj, hogy ilyen van, akik meg nem, azokról nem is akarok gondolkozni.
2012. dec. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!