Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma egy ismeretlen telefonszám...

Ma egy ismeretlen telefonszám visszahívást kért tőlem, hogy tudom kideríteni hogy ki lehetett ez? Nem szeretném visszahívni.

Figyelt kérdés
Mostanában valaki szokott rejtett számról hívni. Először arra gondoltam, hogy a szolgáltató lehet, de mikor kétszer vagy háromszor hívtak egymás után, akkor tudtam, hogy nem szolgáltató. A mai nap kaptam azt a visszahívást amit fent leírtam, lehet hogy a kettő nem függ össze, de elég valószínű. (gondolom volt osztálytársam, mert van elrendezetlen ügyünk)

2012. nov. 30. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ismeretlen számot, ha akarnád se tudnád visszahívni, szóval nem értem a kérdést

nem, nem lehet kideríteni, ezért rejtette el az illető, hogy ne tudd ki az

2012. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul fogalmaztam. Az ismeretlent úgy értettem, hogy számomra ismeretlen szám, fogalmam sincs, hogy kié lehet.
2012. dec. 1. 00:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel és ne hívd vissza. Majd ha annyira akar valamit, akkor elküldi szépen sms-ben hogy ki is ő és mit is akar egyáltalán. Én ezt tenném.
2012. dec. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, egyébként nyilván t-mobil dominós az illető aki hívogatott rejtett számról, és nyilván lefogyott az egyenlege azért tudott visszahívást kérni. Úgy tudom ilyen szolgáltatás csak a t-mobilnál van h ha nincs egyenleged, akkor tudsz kérni visszahívást, telenornál meg vodafonnál asszem nincs ilyen. De hiába hivogatott rejtett számról, úgyis kiderült h mi a telefonszáma:) Próbáld meg online tudakozóból kideríteni h kié a telefonszám.
2012. dec. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ha itt nem derül ki, akkor sehogy.

2012. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!