Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kanos vagyok! Legtöbbször a...

Kanos vagyok! Legtöbbször a sex jár a fejembe ez normális 16-évesen?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ez 16évesen normálisabb nem is lehetne. 12éves kora fölött határozatlan ideig minden hímnemű ilyen :D
2012. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, az lenne furcsa, ha 16 évesen nem arra gondolnál állandóan :) Majd lehiggadsz :P
2012. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2012. dec. 2. 11:27
 4/8 anonim válasza:
Én sose gondoltam a szexre 16 évesen. Különben pedig mit értesz az alatt, hogy a szex jár a fejedben? Én csak azután, hogy először feküdtem le egy lánnyal, éreztem úgy, hogy az hiányzik. Addig legfeljebb pl. lassú táncnál éreztem, hogy izgató....
2012. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nagyfater ***** válasza:
Igen, normális. És ha ráadásul ilyenkor különböző pozitúrákról, aktusokról fantáziálsz, akkor nagy eséllyel változatos, élvezetes lesz a szexuális életed - és a partnere(i)dé is.... :-)
2012. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egész életedben csak ez jár majd az eszedben még akkor is ha nem leszel kanos! Ez így van rendjén.
2012. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 orsi16 válasza:
normálisnak, normális dolog, csak azt ajánlom el ne mond egy lánynak (mondjuk randi közben) mert, ha a csaj egy kicsit is normális akkor addig a pillanatig voltál nemzőképes, ha érted mire gondolok..:D
2012. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ivanita válasza:
masztizz többet
2012. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!