Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegesítő, ha fiatalabbnak...

Idegesítő, ha fiatalabbnak néznek a korodnál?

Figyelt kérdés

Én 23 éves lány vagyok, az emberek átlagban 17-nek néznek. Tulajdonképpen 17 éves korom óta "nem öregedtem":D De már kezd idegesítővé válni, mert tegyük fel, egy korban hozzám illő srácnál (mondjuk 25 éves)elsőre esélyem sem lenne. Jó, amikor valakivel leülök beszélgetni onnatól nyilvánvaló hogy nem a "mai tinédzserek" közé tartozom. Átlagosan nézek ki, átlagosan öltözködöm, sötétebb szinű sminket használok, mert azt mondják az öregít, hát olyankor a 19-20 évet elérem:)

De mégis mit tehetnék, hogy annyinak nézzek ki, amennyi vagyok?:D


2009. aug. 19. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, örülj neki bár igaz ebben az időszakban nem a legjobb de gondolj bele majd 40 évesen is csak 35nek néznek :-O ;-) :D
2009. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem is idegesit, pont igy vagyok, mint te, 23 eves vagyok, altalaban 17-nek neznek, hülyet kapok töle, mert nem vesznek komolyan. Erre persze mindenki azt mondja, hogy majd 40 evesen örülni fogok neki. Ez szuper, csak, hogy most 23 eves vagyok, es hatraltat.
2009. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, majd 40 évesen 35-nek, én is mindig erre gondolok, de addig még sok idő van:D A barátom még csak 20 lesz, hihi, de megismerkedésünkkor,mikor megtudta hogy mennyi idős vagyok valójában, azt mondta: "És beszélsz itt nekem a 17 éves pofikáddal" Vicces jah...
2009. aug. 19. 09:14
 4/5 anonim válasza:
Én is 23 vagyok, de nem jelent gondot, hogy 18-nak néznek. Már előre örülök, hogy 40 évesen is fiatal leszek még :))
2009. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 18 és fél éves vagyok..és a strandon mellettem beszélték a srácok h az a szöszi nem lehet több 16nál...hát majdnem eldobtam az agyam..:D
2009. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!