Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretik manapság a...

Miért szeretik manapság a fiatalok a gépzenét? Mi jó van abban? Semmi tehetség nem kell hozzá. Kíváncsian várom a válaszokat

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy várod kíváncsian, már előre eldöntötted, hogy szar.
2012. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Az érveket, indokokat várom hogy miért szeretik. Nem azt hogy szeretik e vagy sem, illetve hogy jó e vagy sem. Ha pedig nem tudsz szöveget értelmezni akkor sajnálom.
2012. dec. 3. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem.
2012. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a monoton zene sokkal jobb háttérzajnak, ha közben beszélgetni akartok. A legtöbben pedig szeretnek beszélgetni.

Ha táncolós helyről van szó, akkor pedig pont azért. Rock zenére nem lehet jól táncolni, vagy ha mégis, az kicsit sem vonzó a nőstényeknek. Ellenben elektronikus zenére lehet jól táncolni, megmutatni a ritmusérzéket, hajlékonyságot, kreativitást, tapasztalatot.. és csinálhatja együtt fiú is lány is.


Owned.

2012. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Semmi tehetség nem kell hozzá. "


Punkzenéhez is elég három akkord, és a gépzenében (jelentsen ez akármit is) vannak komplex szerzemények.


Szóval, akkor mi a kérdés azon kívül, hogy neked nem tetszik valami.

2012. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát háttérzajnak szeretik. Illetve táncolni. Sima zenehallgatásra alkalmatlan. Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 3. 17:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként még mindig arra vagyok kíváncsi hogy miért szeretik. Nem arra hogy kinek tetszik, vagy kinek nem. Egyszerű választ szerettem volna. Első mondatommal tettem fel a kérdést. Mit nem lehet ezen érteni?!
2012. dec. 3. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:

"Tehát háttérzajnak szeretik. Illetve táncolni. Sima zenehallgatásra alkalmatlan."


Egy szóval se mondtam, hogy arra alkalmatlan.

3 fontos tere van az összehasonlításnak, abból 2-t emeltem ki, ahol a gépzene messze a legnyerőbb.

A 3.-on lehet vitatkozni, tudtommal pl. rock műfajban is van háttérhallgatós, illetve aktív figyelésre szánt is. Nyílván elektronikusban is lehet ilyen, tehát itt ugyanannyit tud, mint bármi más.

2012. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért szeretik, mert azt tetszik nekik. te meg azért nem szereted, mert neked nem tetszik. Itt a nagy ördöngös válasz a kérdésedre.
2012. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!