Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a hummoristáról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok Kiss Ádámról ,Beliczai Balázsról és Benk Dénesről ?

Szerintetek ki a legtehetségesebb közülük ? :)

Valamint kinek a legjobb az előadás módja ? És mennyire csípitek a szeményüket? :)



2012. júl. 26. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
A műfaj megszűnt szerintem. Ezeken én még el sem mosolyodom. Humorhoz semmi közük. Nem mérem klasszikusokhoz, régi nagyokhoz, s a műfajokkal is tisztában vagyok, nem keverem őket. De nekem amit ezek csinálnak a túrónál is kevesebb. S ezt a meg nem nevezettekre is értem.
2012. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Beliczait annyira nem bírom, de jó poénjai vannak és legtöbbször az előadásmódja sem rossz.

Benk Dénes talán nem eléggé érdekes és a poénjai is változó minőségűek de van, hogy nagyon meg tud nevettetni

Kiss Ádámot tartom közülük a legtehetségesebbnek, viszont ő meg egyértelműen túl van sztárolva, annyival azért nem jobb a többektől.

2012. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak e kozul a harom kozul lehet valasztani, akkor Kiss Adam. Egyszeruen behalok a palin, mikor a sziciliai nyaralast reszletezi:)

Ha barkit lehet valasztani, akkor Kohalmi!!! Egyszeruen zsenialis muki, abszolut favorit:)

2012. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbbet Beliczain szoktam nevetni

Az előadásmódja szerintem Benk Dénesnek a legjobb, őt csípem a legjobban ezek közül

Kiss Ádám is jó, de ahogy az előttem szóló mondta túl van sztárolva és mostanában nagyon nagyképű. Túlságosan plázafiúnak néz ki xD.

2013. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Beliczai: szerintem a legjobb.

Benk: őt is csípem.

Kiss Ádám: régen szerettem, most már szerintem idegesítő és erőltetett. (De a régi poénjait most is meg tudom hallgatni bármikor.)

2018. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kiss Ádám: az elején jó volt, mára már beképzelt és idegesítő lett.


Benk: jó fej, bírom a dumáját.


Beliczai: egyik legjobb magyar stand-upos/parodista.

2018. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kiss Ádám: Mostanában nagyon beképzelt azt vettem észre azóta amióta lecserélte Benk Dénes Elek Péterre azóta a viccei is rosszabbottak de régi műsorait bármikor tudok kacagni egy jót


Benk Dénes: Picit sok a tabu de megértés hallottam egyszer nyilatkozott hogy miért beszél ennyit a sz**szről azt mondta mert ez tetszik jobban a közönségnek de amikor nem a tabukról beszél az tényleg tetszik


Beliczai Balázs: Ő szerintem semmit se változott szerintem mindig jó volt mindig jó lesz

2023. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!