Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? : Black &...

Melyik a jobb? : Black & Decker vagy a Bosch márka?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok meg, hogy nektek melyik vált be jobban és milyen gépetek van (fúró, csiszoló...)!!? Előre is köszönöm a válaszokat!! :)
2009. aug. 19. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Sógorom nem venne mást csak Black & Decker-t, de nekem sajnos ilyen drága szerszámokra nincs pénzem, így maradnak az olcsó (de szar) kínai cuccok....
2009. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mind a kettő nagyon jó, apukámnak nagyon sok szerszáma van. Szinte mindenből van ilyen is-olyan is. Kínait ne vegyél. Személyes példa:

Apukám megrendelt egy csavarhúzó szettet. Nagyon várta, már le is mondott róla, mert nem jött meg, pedig 30e volt darabja. Aztán egyik nap csönget a postás, átveszem-e a csomagot. Apu nagyon örül. Szerencsére d.u éppen a nagynénémnél kellett a fűtésrendszert tisztítani (vagy mi). És vhogy a szekrénybe be volt futtatva az áram. De a jó isten tudja csak hogy hogyan! (késöbb rájöttünk, hogy a villanyszerelő elvágott egy vezetéket, nem végzett rendes munkát és rossz helyen hagyta, áram alatt!) Az egész házban lecsapta az áramot. Apu kezében meg ott volt a csípőfogó, a közepén egy pici égésnyommal.

Másnap a munkahelyére is vettek csavarhúzókat, munkatársa mondta is, milyen olcsó, tök megéri, mit számít hogy nem márkás. Szerencsére műanyag talpú cipő volt a férfin, különben meghal. Magasfeszültséggel "játszott" és igaz csak egy erőteljes csípést érzett, de nem lehetett semmi, a kiabálásból ítélve.


Szóval megéri a márkás, a jobb!

2009. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem bosch fúró és akkus csavaróm van már legalább 15 éve és semmi baja. persze nem használom minden nap, de nagyon jó szolgálatot tett mindkettő. volt olyan időszak is amikor nagyon le lettek strapálva és még mindig működnek.
2009. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

18:38-nak: Mázlija volt, hogy nem csapta agyon az áram.


Köszönöm mindenkinek a válaszait. Én úgy tudom, hogy a Black & Decker is kínai gyártmány, a Bosch pedig német.

Lehet, hogy Bosch fúrót fogok venni, mert Black & Decker csiszolóm van és akkor lesz ebből is + abból is egy.

Köszi még egyszer a válaszokat!! :D

2009. aug. 27. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb márkák közé tartozik a Bosch én csak azt vennék.
2009. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2009. szept. 18. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bosch jobb, de Black&Deckerre se mondanám, hogy rossz.

Árban a Bosch jóval drágább, ezért az ár-érték aránya a B&D-nek jobb.

Nekem egy Bosch sarokcsiszolóm + egy Bosch láncfűrészem van. B&D-ből egy sövényvágóm van, ezt most vettem nemrég. Összehasonlítva egy kínaival, már csak a burkolat anyaga között is ég és föld a különbség. A kínai sokkal vékonyabb, mindenhol kikönnyített, kopogós kemény műanyag. A B&D érzetre is sokkal masszívabbnak tűnik. Egyébként a dobozára az van írva, hogy Csehországból származik. Szerintem a B&D-nek is van több helyen gyára, minthogy láttam már Bosch gépen made in Hungary feliratot is.

2010. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a véleményed.
2010. márc. 23. 20:08
 9/10 anonim válasza:
Nekem van 27éves B&D dekopírom....meg egy új rezgőcsissz...azt még nem tudom meddig bírja. Igazi otthoni barkácsgépek. Ipari mennyiségű munkát nem tudom h bírják-e.
2014. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat :)
2014. máj. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!