Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan haragudtam meg a...

Jogosan haragudtam meg a legjobb barátomra?

Figyelt kérdés

elmentünk táborba, a legjobb barátommal és még egy haverral voltunk egy sátorban. Úgy volt, hogy hétfőn jövünk haza, azonban vasárnap éjjel jön ez a barátom és a haver, hogy ők éjjel mennek is haza. Majdnem hátast estem mikor hallottam mert nem volt hol aludjak. Egyszerűen kidobtak. Erre én nagyon megharagudtam rá, nem is beszéltem vele. Csak annyit mondtam, hogy legalább a sátrat hagyja nálam, mert hazaviszem, de Ő nem akarta.

Biztos vagyok benne, hogy a másik srác győzte meg, hogy menjenek mert a barátom nem volt miért ilyen hamar menjen. Egyedül 100% nem ment volna. Másnap úgyse lett volna fontos dolga. Amúgy az egész táborban nem lehetett rá számítani mert a másik haver mindig meggyőzte valami másra, jha meg volt cigije.

Lehet túlzásba vittem? Nem kellett volna ennyire megharagudjak? Amúgy végül egy majdnem idegen befogadott a sátrába.


2009. aug. 11. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
jogosan...
2009. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sztem jogosan haragudtál meg...

mindig is lesznek ilyen fars g*cik akik el akarják venni a barátaid...

2009. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!