Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés

Még július elején mondtam a barátomnak, hogy el akarok menni agusztus kozepén disco-ba.( tudta, hogy ez most fontos nekem,mert az osszes barátnom ott lesz, egyiknek a szulinapja is pont akkorra esik, vmint a kedvenc DJ-m is lesz, akit eddig csak CD-rol hallottam...) Ezt szajkóztam non stop, de neki discot koveto nap reggel munkába kell menni,de ahányszor felhoztam a témat, mindig azt mondta, hogy elcseréli a muszakot vagy legalább megpróbálja, meg is ígérte,... de mégis, végul meg se próbálta, nem tett semmit, hogy elcserélhesse.....

én pedig megharagudtam rá, és hazajottem...

Szerintetek jogosan haragudtam meg? vagy én vagyok a nagy hisztérika, és teljesen eltúlzom a dolgokat?17/L


2011. aug. 15. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogosan.
2011. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alaptalanul haragudtál meg, és kár volt hazajönnöd
2011. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mi a munkája? Ha mentősként dolgozik alaptalan:D, de ha olyan a munka amit, kicsit bevállalhat érted fáradtan akk jogos.
2011. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De bocs nem értem, ti össze vagytok kötözve? Ha Ő nem tud menni, vagy nem akar, Te attól nyugodtan elmehetsz amúgy is ott vannak a barátnőid. Nem értem, nem függhetsz ennyire tőle ez csak egy buli.:)
2011. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kosz a gyors válaszokat :)


nem nem mentosként..:D egy gyárban...


nem megyek el nélkule,mert tudom, hogy rosszul esne neki..az nekem is esne ha o menne el nélkulem.


és nem is teljesen az a bajom, hogy nem tudunk elmenni... hanem azh meg se próbálta elintézni,hogy ne reggelre kelljen mennie..

2011. aug. 15. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny és jórészt nagyképű a barátod. Ilyenkor nem árt ejteni. Vagy észreveszi magát, vagy elérkezett az idő, hogy végérvényesen felejteni. Az sosem árt, hiszen ez sokkal többször előjöhet, és sokkal súlyosabbá válhat. Még mindig jobb kiselejetezni valakit, mint a nyavalygásaival törődni. Fiatal vagy, bármikor találsz másikat, akinek nem ez a legnagyobb nyűgje.
2011. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!